Emigrantai, išvykę į Didžiąją Britaniją, dažnai įsigyja prabangesnius automobilius, nei važinėjo Lietuvoje. Ir ne tik dėl didesnių algų – Anglijoje naudotų automobilių kainos yra vidutiniškai 20 proc. mažesnės (nes realizacijos rinka mažesnė dėl vairo dešinėje).
Įsigiję prabangias transporto priemones, tautiečiai buriasi į klubus, kuriuose gali pasidžiaugti savo „žvėriukais“ ir pasidalinti įspūdžiais. Vienas tokių klubų – „BMW London LT“.
Anglijoje naudotų automobilių kainos yra vidutiniškai 20 proc. mažesnės.
„Ypatingi“ numeriai su užšifruotais lietuviškais ar rusiškais žodžiais, kurių nesupranta britų policininkai, yra tokių automobilių „puošmena“. Pavyzdžiui, BIINTO, PLIIKAS, PIIIKTS, ARO2NAS. Arba ne tokie gražūs, nenorminės leksikos.
Apie negražius užrašus skaitykite čia.
Tiesa, vieni emigrantai teigia, kad toks „menas“ ant numerių nieko nekainuoja. O londonietis Mantas informavo, kad „privačių“ numerių kainos prasideda nuo 300 svarų sterlingų. „Bet gali kainuoti ir milijoną, jei sugalvosi užsirašyti KING“, – rašo BMW gerbėjas.
15min parašęs kitas Londono BMW bendruomenės narys Mindaugas turi jau nebe pirmą BMW su išskirtiniais numeriais. Savo kieme jis nufotografavo anksčiau vairuotą automobilį su numeriu L15TVA (galima šifruoti ir kaip slavišką žodžio „Lietuva“ versiją, ir kaip rusišką žodį „lapija“), o dabar jo BMW jau padabintas abejonių nekeliančiu slavišku terminu P444DLA.
2015 m. klubo „BMW London LT“ nariai į didįjį suvažiavimą rinkosi balandžio mėnesį. Apie 2016 m. klubo planus informuos 15min.
Matėte dar įspūdingesnių registracijos numerių? Siųskite gazas@15min.lt.