Išskirtinis kelių policijos kadras: greitį matuos ne tik „trikojai“, bet ir keturkojai

Terminas „trikojis“ šiais metais tapo bendriniu. Išgirdę šį žodį, daugelis Lietuvos gyventojų įsivaizduoja tik vieną dalyką – mobilų greičio matuoklį „PoliScan FM1“.
„Trikojis“ ir keturkojis
„Trikojis“ ir keturkojis / Lietuvos policijos iliustr.

Dabar – pats „trikojų“ bumas, šios greičio matavimo premonės naudojamos visoje Lietuvoje. Visuomenė pasidalijo į dvi dalis. Viena džiaugiasi, kad, atsiradus „trikojams“, automobilių srauto greitis tapo racionalesnis. O kita piktai burnoja – nepatinka, kad nuolat stebi Didžiojo brolio elektroninė akis. Ši vairuotojų grupė nuolat kaltina policiją, kad ši matuoklius stato iš tolo nematomose vietose.

Lietuvos kelių policijos tarnybos vadovas Vytautas Grašys ir Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris, prieš pusmetį pristatydami naujuosius lazerinius nešiojamus greičio matuoklius (tokių Lietuvoje bus 37), pabrėžė, kad bent kol kas šiuo matuoklius Lietuvoje saugos pareigūnai, šieno kupetose ar palapinėse (kaip kur nors Rusijoje) jie tikrai nebus slepiami.

Netgi atvirkščiai. Kartais policija matuoklius pastato tiesiog važiuojamoje dalyje vairuotojų panosėje, o kartais pašmaikštauja.

Lietuvos policija savo „Facebook“ paskyroje publikavo „išskirtinį kadrą“: Trikojis ir keturkojis drauge. TV serialo „Reksas“ vertas kadras.

Ši nuotrauka daryta Vilniuje, Ateities g. Skaitytojai į tokią nuotrauką reagavo skirtingai. Vieni juokėsi ir džiaugėsi tokiu požiūriu, o kiti šalia „trikojo“ pasigedo dar ir „dvikojo“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis