Kaip atrodytų XXI a. „Alfa Romeo“ sunkvežimis

„Alfa Romeo“ – tikras Italijos automobilinės filosofijos simbolis. Velnioniškai veržlūs, tobulų proporcijų ir suteikiantys daug džiaugsmo vairavimo gurmanams. Na o kaip atrodytų „Alfa Romeo“ sunkvežimiai? Juolab, ši kompanija kadaise yra gaminusi sunkiasvorius, tad drauge dėliojamos sąvokos „Alfa Romeo“ ir sunkvežimiai nėra kažkokia beprotybė.
„Alfa Romeo“ sunkvežimių vizualizacijos
„Alfa Romeo“ sunkvežimių vizualizacijos / Taekang Lee iliustr.

Savotišką viziją, kaip galėtų atrodyti šios italų kompanijos sunkvežimiai, automobilių dizaino vertintojams parodė stilistas iš Pietų Korėjos Taekang Lee. Jūsų dėmesiui publikuojame keletą šio vyruko vizualizacijų.

Europinio sunkvežimio stilistikoje ganėtinai sunku pabrėžti kažkokius firminius bruožus – tipines visų gamintojų sunkiasvorių proporcijas lėmė ir taisyklės, ir praktiniai dalykai. Tačiau su iššūkiu korėjietis susidorojo visai šauniai – pagrindiniu dizaino akcentu jo vizijoje tapo firminių „Alfa Romeo“ grotelių skydas, sunkiasvorėje versijoje įrėminęs visą kabiną, rašo Trucker.

„Alfa Romeo“ sunkvežimių DNR

Beje, ar žinote, kad italų kompanija „Alfa Romeo“ kadaise gamino sunkvežimius? Viskas prasidėjo 1929 m., kuomet prispausti krizės italai nusprendė savo jėgas išbandyti kurdami komercines transporto priemones.

Pradžioje kompanijai sekėsi gana vidutiniškai ir nieko įspūdingo nuveikti nepavyko. Tačiau jau 1940 m. „Alfa Romeo“ pradėjo gaminti naujus sunkvežimius, kuriems dizainą kūrė lengvųjų automobilių padalinio dizaineriai. Rezultatas – „Alfa Romeo“ sunkvežimiai tapo lengvai atpažįstami dėl savo stiliaus išskirtinumo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis