„Regitra“ apie nedalyvavimą praktikos egzamine skatina pranešti likus bent parai iki jo pradžios

Nuo kovo 1 d. būsimieji vairuotojai, užsiregistravę į praktikos egzaminą ir negalintys į jį atvykti, privalės pranešti apie tai bent prieš parą iki egzaminui prasidedant. Ši taisyklė laikinai netaikyta prasidėjus pandemijai, tačiau siekiant mažinti egzamino laukimo laiką ir sudaryti galimybę kitiems užsiregistruoti į atsilaisvinusią vietą, ji vėl sugrąžinta, rašoma pranešime.
Vairavimo egzaminas Regitroje
Vairavimo egzaminas Regitroje / Regitros nuotr.

Tam, kad egzaminą būtų galima laikyti greičiau, „Regitra“ imasi ir kitų priemonių – ne tik pildo darbuotojų gretas, bet ir kai kuriuose padaliniuose egzaminus organizuoja papildomomis nedarbo dienomis.

Apie nedalyvavimą egzamine galima pranešti paprasčiausiai internetu. Čia taip pat galėsite atlikti ir daugiau veiksmų – neišsiregistravus iš egzamino neribotai keisti jo datą bei laiką. Negalintys informuoti internetu, tai galės padaryti ir paskambinę bendruoju telefonu +370 700 55151.

„Kaip rodo statistika, apie 30 proc. asmenų apie tai, kad negalės dalyvauti egzamine, mums praneša likus mažiau nei 24 val., o virš 4 proc. apskritai to nepadaro. Tad per mėnesį daugiau nei tūkstantis egzaminų vietų lieka nepanaudotų, kurias galėtų užimti kiti norintys jį laikyti, jei klientai mus informuotų laiku. 24 val. taisyklė nėra naujovė, ji buvo taikoma anksčiau ir tai leido efektyviau valdyti laisvų vietų skaičių.

Prieš parą gavę pranešimą, mes šią vietą vėl sugrąžiname į pasirinkimą ir į ją gali užsiregistruoti kiti. Todėl kviečiame būti atsakingais ir apie savo planų pasikeitimus informuoti mus bei tai atlikti kiek įmanoma anksčiau“, – sako „Regitros“ generalinis direktorius Vaidas Dominauskas.

Klientai, pranešę daugiau nei prieš parą apie negalėjimą dalyvauti egzamine, galės iš karto registruotis į kitą jiems patogų laiką. Na, o tie, kurie pranešė mažiau nei prieš 24 val., pakartotinai į egzaminą galės registruotis ne anksčiau kaip po 30 dienų. Norintiems nelaukti šio termino, reikės sumokėti visą egzamino, į kurį nepavyko atvykti, kainą. Tokia pati tvarka šiuo metu taikoma ir apskritai apie savo nedalyvavimą nepranešusiems asmenims.

„Kaip ir daugelis šalių, taip ir mes pandemijos laikotarpiu susiduriame su pailgėjusiu praktikos egzamino laukimo laiku. Nors kai kuriose šalyse egzamino tenka laukti ir po du mėnesius, o Lietuvoje šis terminas perpus trumpesnis, ieškome įvairių būdų, kaip jį dar labiau sumažinti. Štai visą vasarį didžiojoje Lietuvos egzaminavimo centrų praktikos egzaminus organizuojame ir papildomomis nedarbo dienomis, t. y. pirmadieniais. Tikimės, kad sprendimas grąžinti buvusią išsiregistravimo tvarką bus vienas iš veiksmų, padėsiančių spręsti eilių mažinimo klausimą. Tačiau čia nesustojame ir toliau ieškome kitų sprendimų. Tuo pačiu peržiūrime ir savo resursus. Vilniuje, kur užimtumas didžiausias, esame paskelbę 4 naujų egzaminuotojų atranką“, – teigia „Regitros“ vadovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų