Technikos mėgėjai Zinsheimą dažnai pavadina ne technikos muziejumi, o ir šventykla ar meka. Čia trūksta nebent tų technikos stebuklų, kurie skrodžia kosmoso platybes. Lėktuvų ir ratuotų aparatų čia per akis.
Sustojus galima nemažai pamatyti ir nenusipirkus bilieto. Dauguma šiuolaikinių ir karinių lėktuvų yra po atviru dangumi. Juos galima apžiūrėti tiesiog einant kasos link.
Bilietas nėra labai pigus – apie 20 eurų. Tačiau, jei turite vaikų ir laiko, tikrai neprailgs ir nepasirodys tuščiai sumokėti pinigai.
Galima ne tik apžiūrėti nuolatinę ar keičiamą lėktuvų, laivų, garvežių, automobilių, motociklų, tankų, šarvuočių ar žemės ūkio technikos ekspoziciją. Kuris vaikas atsispirs pagundai iš tikro lėktuvo iščiuožti smagiu atrakcionu?
Beje, daugelį lėktuvų, kad ir kaip aukštai jie pakabinti, galima apžiūrėti iš vidaus ir prieiti specialiais takeliais.
Vieša informacija skelbia, kad Zinsheimo muziejus yra įkurtas 1981 metais. Bendras plotas siekia kone 200 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Akivaizdu, kad tai ne pabaiga – panašu, kad nuolatinė ekspozicija bandys pasivyti dabartį ir pasipildyti moderniais eksponatais.
Tiesa, muziejus jau turi viską, kad būtų verta sustoti – parduotuves, kavines, aplinkui plyti logistinės bendrovės.
Jei nepasisotinsite gausiais vaizdais iš išorės, verta aplankyti didžiules vidines sales. Muziejaus ekspozicijoje yra šimtai ratuotų istorinių eksponatų. Tarp jų – ir „Formulės-1“ automobiliai, „Bugatti“, „Ferrari“. Ypač kruopščiai atspindėta Antrojo pasaulinio karo technika – ne tik vokiška, bet ir sovietinė.