„Volvo“ pradeda visiškai naujų variklių gamybą

Švedijos automobilių kompanija „Volvo“ verčia naują puslapį savo istorijoje. Jie pradeda naujų, daug efektyvesnių VAE keturių cilindrų variklių gamybą.
„Volvo“ ženkliukas
„Volvo“ ženkliukas / Gamintojo nuotr.

Šiandien, gegužės 13-ąją dieną Skovde Švedijos mieste esančioje modernioje gamykloje robotai pradėjo naujų motorų surinkimo darbus. Gamintojo teigimu, panaši benzininių bei dyzelinių keturių cilindrų variklių architektūra leidžia naudoti net 60 procentų identiškų detalių.

Dėl šios priežasties tiek dyzeliniai, tiek benzininiai agregatai surenkami toje pačioje linijoje. Kompanija į naujų variklių gamybą investavo net 233 mln. eurų (apie 804 mln. Lt).

Naujosios jėgainės „Volvo“ automobiliuose debiutuos 2013-2015 metais. Su tokiais keturių cilindrų varikliais bus gaminami atnaujinti S60, V60, XC60, V70, XC70 bei S80 modeliai.

Netrukus švedai turėtų pristatyti ir naują, lengvai modifikuojamą savo platformą SPA, kuri skirtingiems automobiliams bus pritaikoma taip pat lengvai, kaip ir VW grupės MQB platforma. Naujos kartos XC90 visureigiai taip pat bus gaminami ant šio pagrindo. Gamintojas akcentuoja, kad ir nauja platforma, ir efektyvūs keturių cilindrų varikliai šios markės automobilius pavers žymiai efektyvesniais.

VIDEO: Naujoji „Volvo“ variklių surinkimo linija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutrumpinti naujovių kelią iki būsimo specialisto: AIPA ir Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos pavyzdys
Reklama
Pavasaris – laikas kurti grožį savo kieme: specialistų patarimai, nuo ko pradėti ir kaip tvarkyti aplinką
Reklama
Žemės ūkyje vis labiau įsitvirtina biostimuliatoriai: kaip jie veikia?