Sandorio sąlygos nebuvo atskleistos.
„Amazon“ pareiškime teigė įtrauksianti „Wickr“ į padalinį „Amazon Web Services“ (AWS), kuris siūlo debesų kompiuterijos ir kitas paslaugas.
AWS ir toliau siūlys „Wickr“ paslaugas, įskaitant saugias šifruotos komunikacijos paslaugas, atitinkančias tam tikrus reguliavimo reikalavimus.
„Tokio tipo saugių ryšių poreikis vis didėja“, – pažymėjo AWS viceprezidentas Stephenas Schmidtas.
„Pereinant prie hibridinės darbo aplinkos, iš dalies dėl COVID-19 pandemijos, įmonės ir vyriausybinės agentūros pageidauja vis geresnės komunikacijos apsaugos daugelyje atokių vietų“, – pažymėjo jis.
„Wickr“ siūlo „karinio lygio“ šifravimo programą verslui ir vyriausybės agentūroms. Pasak pranešimų, ji buvo tarp programų, naudotų nutekinti informaciją iš Baltųjų rūmų vadovaujant buvusiam JAV prezidentui Donaldui Trumpui.
Kitos programos, siūlančios užšifruotą ryšį, yra „Facebook“ priklausanti „WhatsApp“, „Apple iMessage“ ir „Signal Technology Foundation“ platforma „Signal“.
Šios programos leidžia siųsti pranešimus, kurių teisėsaugos institucijos negali perimti ar perskaityti.
Naujiena paskelbta po to, kai Kongreso komisija patvirtino teisės aktus, galinčius apriboti didelių technologijų įmonių galimybes perimti konkurentus ir taip riboti konkurenciją.