„Ford Pinto“
1978 metais dėl netinkamoje vietoje įrengtų degalų bakų „Ford“ atšaukė daugiau kaip 1,5 mln. „Pinto“ modelio automobilių. Kai kuriais atvejais po galinio susidūrimo degalų bakas užsiliepsnodavo. Dėl to žuvo ne mažiau kaip 27 žmonės.
„Tylenol“
Prieš maždaug 35 metus „Johnson & Johnson“ atšaukė daugiau kaip 20 mln. buteliukų skausmą malšinančių vaistų „Tylenol“ kapsulių, nes nežinomi nusikaltėliai į kai kurias iš jų suleido cianido, o buteliukus grąžino į parduotuvių Čikagoje lentynas. Mirė septyni žmonės. Tuo tarpu „Johnson & Johnson“ pasirūpino, kad „Tylenol“ pakuotės būtų apsaugotos nuo klastojimo. Tai, pasak analitikų, parodė, kaip įmonė gali įveikti krizę ir neprarasti reputacijos.
„Firestone“ padangos
2000 metais buvo atšaukta maždaug 6,5 mln. „Firestone“ padangų, kurios galėjo suplyšti, sprogti ar trūkti. 2001 metais Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija pareiškė, kad gavo 271 pranešimą apie žūtis ir 800 pranešimų apie sužalojimus, susijusius su nekokybiškomis padangomis.
„Keurig“ kavos aparatas
„Keurig“ atšaukė daugiau kaip 7 mln. vienam puodeliui skirtų kavavirių, kai gavo pranešimų apie tai, kad iš kai kurių iš jų tiško karšti skysčiai ir buvo sužaloti žmonės.