Telekomunikacijų rinka Lietuvoje yra prisotinta ir labai konkurencinga, sakė F.Hrenchukas. Todėl vienintelė galimybė atsirasti ketvirtam mobiliojo ryšio operatoriui yra „neskaidrus kelias“: „Mes nežinotume, iš kur ateina pinigai.“
Pasak jo, tam, kad gautum licenciją, reikia turėti daug pinigų. Be to, jis kelia klausimą: „Jeigu tikrai yra ketvirtojo operatoriaus paklausa, tai kodėl niekas per pastaruosius penkerius metus nepasirodė?“
Turint omenyje kainų lygį, investicijų poreikį, jokia privati kompanija nežengtų į rinką, – sakė „Bitės“ vadovas.
TAIP PAT SKAITYKITE: Valstybė mėgins brautis į mobiliojo ryšio rinką?
F.Hrenchukas sako, kad, jeigu viskas būtų skaidru, rinkoje išsitektų tik trys operatoriai.
„Turint omenyje kainų lygį, investicijų poreikį, jokia privati kompanija nežengtų į rinką“, – sakė jis.
F.Hrenchukas aiškino, kad tai veikiausiai iš dalies būtų valstybės finansuojamas operatorius, tačiau tikslią jo finansavimo schemą numatyti yra labai sunku.
„Manau, kad tai yra negerai Lietuvos operatoriams. Lietuvoje mobilūs operatoriai tikrai siūlo geriausią kainų ir paslaugų kokybės balansą“, – sakė „BITĖ Lietuva“ direktorius.
Jis pasakojo apie savo draugę iš Kanados, kuri teiravosi apie mobiliojo ryšio kainas. Jis paaiškino, kad neribotų žinučių ir skambučių paslaugą galima gauti ir už 10 eurų (apie 12 dolerių).
„Ji beveik nukrito nuo kėdės ir vos neišpylė savo vyno taurės – kaip taip gali būti? Ji moka 65 dolerius už panašią paslaugą“, – pasakojo bendrovės direktorius.