„Civinity“ perka „Invaldos INVL“ valdomą „Inservis“ grupę

Pasirašyta sutartis, kuria parduodamos vienos didžiausių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ valdomų „Inservis“ grupės įmonių akcijos verslininkų Deivido Jackos ir Domo Dargio valdomai bendrovei „SPV31, kuri priklauso „Civinity“ įmonių grupei, rašoma pranešime spaudai.
Pastatas Laisvės alėjoje
Pastatas Laisvės alėjoje / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Ši siekia įsigyti UAB „Inservis, „Priemiestis, „Jurita“ ir „SIA Inservis“ 100 proc. akcijų už bendrą 7 mln. eurų kainą.

„Invalda INVL“ valdoma „Inservis“ įmonių grupė teikia daugiafunkcinių pastatų bei daugiabučių administravimo, inžinerinių sistemų ir teritorijų priežiūros bei kitas pastatų valdymo paslaugas. „Inservis“ įmonių grupė veiklą vykdo Lietuvoje ir Latvijoje, bendras prižiūrimas plotas viršija 2,5 mln. kvadratinių metrų.

„Valdome šį pelningą, bet „Invaldos INVL” mastu nedidelį verslą nuo 2003 metų. „Inservis” – sėkmingai ir efektyviai veikianti įmonių grupė, turinti stiprius vadovus, profesionalią komandą ir plačią klientų bazę. Parduodame šį verslą patyrusiam ir būtent pastatų priežiūros paslaugose besispecializuojančiam rinkos žaidėjui, kuris turėtų atverti naujas galimybes komandai augti, o klientams užtikrinti kokybiškų paslaugų tiekimą. O mes ir toliau visą savo dėmesį skirsime pagrindinei turto valdymo veiklai, – sako „Invaldos INVL“ prezidentas Darius Šulnis.

Planuojama, kad „Civinity“ grupės įmonės vykdančios daugiafunkcinių pastatų ir daugiabučių administravimo veiklą Baltijos šalyse ir Jungtinėje karalystėje bus apjungtos su „Inservis“ grupės įmonėmis, kurios šiuo metu priklauso „Invalda INVL“ grupei. Šis apjungimas leis „Civinity“ prižiūrimų pastatų plotą padidinti ketvirtadaliu, iki 12,5 milijonų kv. m., taip pat praplėsti įmonės veikimo teritoriją, praplės ir sustiprins valymo paslaugų veiklą. Po įmonių įsigijimo pastatus prižiūrinčios įmonės ir toliau veiks dviem skirtingais pavadinimais: „Inservis“ ir „Civinity.

„Džiaugiamės komanda, kuri papildys „Civinity” gretas ir leis dar geriau aptarnauti klientus. Apjungdami „Civinity” ir „Inservis” pajėgumus mes nuosekliai vykdome numatytus plėtros planus, optimizuojame verslus ir judame vieningo skaitmeninio standarto diegimo keliu. Visų šių pokyčių tikslas – efektyvesnis pastatų ir jų gyventojų bei darbuotojų aptarnavimo kokybės didinimas. Siekiame palengvinti visus su nekilnojamu turtu, jo aplinka ir valdymu susijusius įpročius, – plėtros planus komentuoja Deividas Jacka, „Civinity“ grupės akcininkas ir generalinis direktorius.

Sandorio užbaigimui reikalingas Konkurencijos tarybos leidimas.

Tik gavus leidimą, bus pradėti vykdyti pirkimo ir veiksmai tam, kad būtų gauta sinergija ir kiek įmanoma didesnis efektyvumas, o pats procesas būtų aiškus kiekvienam darbuotojui ir klientui. Bus įtraukti ir reguliariai informuojami visi darbuotojai, kuriems šis pokytis bus aktualus. Planuojama, kad sandoris bus baigtas iki 2022 metų vidurio.

Sandoryje pardavėjui atstovavo finansų patarėjai „Oaklins.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų