OLAF, tirianti korupcijos ir sukčiavimo atvejus skirstant ES lėšas, atliko tyrimą dėl dviejų iš ES fondų lėšų bendrai finansuojamų projektų: „Vilniaus Karoliniškių gimnazijos pastato Vilniuje rekonstravimas“ ir „Vilniaus „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos pastato Vilniuje energijos vartojimo efektyvumo didinimas“ . OLAF nuomone, šie projektai buvo netinkamai finansuoti, nes abu šiuos projektus tuo metu laimėjo D.Kreivio motinos tuo metu valdyta bendrovė „Specializuota komplektavimo valdyba.“
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pernai pripažino, kad buvęs ūkio ministras skirdamas ES lėšas įmonių grupei, vienos kurių vadovė buvo ir jo motina, pažeidė viešuosius ir privačius interesus. Po šio sprendimo buvęs ūkio ministras buvo priverstas atsistatydinti iš užimamų pareigų.
D.Kreivys, reaguodamas į pasirodžiusią informaciją apie europinės agentūros OLAF sprendimą, aiškino, kad OLAF išvada dėl ES lėšų yra grįsta tik VTEK sprendimu, todėl tai nėra koks nors naujas įvykis, o tik priminta sena istorija. Esą konkursus organizavo ir rangovus atrinko Vilniaus miesto savivaldybė. Todėl D. Kreivys jokios įtakos konkurso rezultatams negalėjo turėti, o pinigai buvo skirti mokykloms ir niekur nedingo.
„Noriu pabrėžti, kad pripažindamas savo klaidas visada nuosekliai kovojau ir kovosiu už skaidrumą bei prieš korupciją. Tą parodo mano nuoseklus darbas viešųjų pirkimų skaidrinimo ir Valstybės valdomų įmonių pertvarkymo srityse, kad jos tarnautų ne siauroms interesų grupėms, o Lietuvos žmonėms“, – taiškina Seimo narys D. Kreivys.