„Pagrindinis dalykas, dėl ko žmogus nusprendžia nesiimti tam tikro verslo, tai yra baimė. Baimė, kad nepasiseks, kad nubaus valstybė už tam tikrų taisyklių nežinojimą ir pan. Ir kai tu pamatai, kad tavo kaimynas tą sugeba padaryti, kad toks pat paauglys ar studentas iš tikrųjų „iš garažo“ gali pradėti tokią įmonę kaip „Skype“, tada atsiranda pasitikėjimas savimi“, – sakė I. Laursas.
Verslininkas taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad verslas yra viso labo priemonė tikslui pasiekti, o ne pats tikslas.
„Šnekant apie verslininkus, kažkaip labai dažnai yra statoma į priekį verslas, verslininkas, pinigai, uždarbis... Truputėlį pamirštama, kad verslas tai yra instrumentas. Instrumentas kažkokioj veikloj pasiekti kažkokių rezultatų. Tu gali būti bitininkas, duonos kepėjas, restorano savininkas ar programuotojas, ir tau, kaip verslininkui, tai yra svarbiau. Pavyzdžiui, aš visada sakau, kad aš esu IT specialistas, programuotojas, nes aš tą darau. Verslas yra tiktai instrumentas mano tikslui pasiekti, bet labai dažnai apie tai pamirštama“, – teigė I. Laursas.
Bendrovės „GetJar“ įkūrėjas tikino, kad žmonėms, kurie yra pripažinti už savo profesinę veiklą, nereikalingi blizgučiai ir prabangūs automobiliai.
„Jeigu žmogus nori turėti ten mašiną, blizgučius ar kažką kito, galiausiai tai yra jo pasirinkimas. Kartais iš tikrųjų pasidaro truputėlį nelabai suprantama... Tokį pastebėjimą turiu gyvenime, kad žmogus iš tikrųjų dažniausiai siekia pasireikšti jam aukščiausiai prieinamam lygmeny. Kitaip tariant, jeigu viskas, ką jisai gali pasiekti, tai yra automobilis, jisai rinksis geriausią automobilį. (…) Dėl to pasidaro truputėlį gaila, nes žmogus, kuris pasiekė pripažinimą tam tikroj srity, pavyzdžiui, yra menininkas, autorius ar sportininkas, jam iš tikrųjų nebus svarbu, kokį automobilį vairuoja, nes jisai tada nesieks būti pripažintas už blizgučius, automobilius, butą ten kažkokį, turtą ar dar kažką“, – „Žinių radijui“ sakė I. Laursas.