Junichiro Hironakoskontora paskelbė trumpą pareiškimą, kuriame teigė, kad ji „pateikė Tokijo apygardos teismui atsistatydinimo raštus visų advokatų... susijusių su visomis bylomis, susijusiomis su ponu Carlosu Ghosnu, vardu“.
74 metų Junichiro Hironaka, pelnęs pravardę už netikėtas teisines strategijas ir pavydėtiną išteisinamųjų nuosprendžių sąrašą, teigė, kad jį „apstulbino“ C.Ghosno pabėgimas, apie kurį sužinojo iš žiniasklaidos pabėgimo dieną.
Dar vienas C.Ghosno teisininkų komandos narys Takashi Takano taip pat nusprendė atsistatydinti, naujienų agentūrai AFP pranešė informacijos turintis šaltinis.
Trečiasis buvusio „Nissan“ vadovo suburtos teisininkų „svajonių komandos“ narys Hiroshi Kawatsu viešai nepakomentavo savo planų.
C.Ghosnas buvo suimtas 2018 metų lapkričio mėnesį Tokijo oro uoste, nusileidus jo privačiam lėktuvui.
Sprendimas dėl atsistatydinimo priimtas po to, kai praėjusį mėnesį verslininkas netikėtai pabėgo iš Japonijos į Libaną, šiuo pabėgimu pažemindamas Japonijos teisėsaugos pareigūnus ir jo gynybos advokatus.
C.Ghosnas buvo suimtas 2018 metų lapkričio mėnesį Tokijo oro uoste, nusileidus jo privačiam lėktuvui.
Verslininkas 130 dienų praleido sulaikymo centre. Japonijoje jam pareikšti kaltinimai dėl finansinių pažeidimų.
Buvęs automobilių pramonės magnatas neigia visus kaltinimus ir tvirtina tapęs „Nissan“ bei Japonijos pareigūnų sąmokslo auka.
Manoma, kad C.Ghosnas pabėgo iš Japonijos pasislėpęs didelėje garso įrangos dėžėje, kuri buvo išskraidinta privačiu lėktuvu.
Libane jis surengė didelę spaudos konferenciją ir davė interviu žiniasklaidai, mėgindamas atkurti savo reputaciją. Jis taip pat pasiskundė Japonijos teismų sistema tvirtindamas, kad Tokijuje teisingas teismas negalimas.
Tuo trapu Japonijoje toliau nagrinėjama byla, iškelta vienam iš buvusių „Nissan“ vadovų Gregui Kelly, vadintam C.Ghosno dešiniąja ranka, kuriam pareikšti susiję kaltinimai finansiniais pažeidimais.