Jis BNS teigė neketinantis keisti nei televizijos generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus, nei programų direktoriaus ar valdybos.
P.Skaisgirys sako pirmiausia žadantis įsigilinti į tai, kas televizijoje yra blogai, ir tada dėlioti ateities planus. Tačiau P.Skaisgirys pripažino, jog vienas iš jo prioritetų bus mažinti rusiškos produkcijos kiekį „Lietuvos ryto“ televizijoje.
„Mažinsim tą rusišką produkciją, bandysim įtraukti daugiau lietuviškos produkcijos. Serialų, be abejo, lietuviškų, jau ir dabar yra pradėti rodyti, galbūt senesnių lietuviškų serialų, kurie žmonių užmiršti arba tie, kuriuos pats esu daręs“, – BNS sakė P.Skaisgirys.
P.Skaisgirys taip pat teigė norintis išsiaiškinti, kam nuostolingai dirbanti televizija skiria daugiausiai lėšų.
„Visų pirma reikia pasižiūrėti, kur didžiausios išlaidos išeina – kokiu principu tai yra dirbanti televizija. Kiek aš žinau, kitos komercinės televizijos daugiausiai dirba su prodiuserinėmis kompanijomis. Reikia į viską įsigilinti, kur šiandien yra didžiausios išlaidos ir bandyti spręsti tą nuostolį“, – sakė jis.
Bendradarbiavimas su „Lietuvos ryto“ grupe tęsis
Pasak nuo balandžio „Lietuvos ryto“ televizijai vadovaujančio generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus, remiantis sutartimi, televizijos pavadinimas artimiausiu metu nebus keičiamas, rašoma spaudai išplatintame televizijos pranešime.
Ir toliau bus tęsiamas TV kanalo bendradarbiavimas su „Lietuvos ryto“ grupe, jos valdomame portale tv.lrytas.lt kaip ir ankščiau bus retransliuojamos televizijos kuriamos laidos.
Paklaustas apie permainas, A.Siaurusevičius teigė, kad jų televizijos eteryje artimiausiu metu laukia nemažai. „Sistemingai bus mažinamas rusiško turinio TV produkcijos kiekis, turinys įsigytas buvusios vadovybės bus įvertintas ir galimai parodytas, tačiau nauji rusiško turinio pirkimo sandoriai nenumatomi“, – teigė generalinis direktorius A.Siaurusevičius.
TV kanalo vadovas atkreipia dėmesį, kad nors ir yra siekis mažinti rusiškos produkcijos kiekį, tačiau tikslo eliminuoti ir iki šiol TV eteryje rodytus rusakalbius Ukrainos gamybos serialus nėra. Todėl tokio pobūdžio turinio transliacijos galimybės ateityje neatmetamos.
„Televizija ketina stiprinti žinių tarnybą ir pagrindinį dėmesį skirti kokybiškų bei objektyvių TV naujienų laidų kūrimui“, – paklaustas apie tolimesnius žingsnius teigė A.Siaurusevičius.
Pasak „Lietuvos ryto“ TV generalinio direktoriaus, tiek naujieji kanalo akcininkai, tiek jis pats kaip vadovas regi „Lietuvos ryto“ televiziją kaip patikimą, objektyvią Lietuvos žmonėms skirtą televiziją.
Jau nuo artėjančio savaitgalio „Lietuvos ryto“ televizija pradės „Laisvės TV“ kuriamų laidų retransliavimą, televizijos žiūrovai galės stebėti, kaip žinomus šalies žmones – politikus, aktorius, humoristus ir menininkus, kalbina žurnalistas Andrius Tapinas laidoje „Laikykitės Ten. Pokalbiai“.
Tai, kad „Singing fish“ trečiadienį leista įsigyti „Lietuvos ryto“ televiziją, BNS patvirtino LRTK Visuomenės informavimo skyriaus vedėja Birutė Keršienė.
„Taip, pritarta abiem prašymams“, – BNS sakė B.Keršienė.
P.Skaisgirys teigė, kad sandoris, kurio vertės jis neatskleidė, turėtų būti užbaigtas per porą savaičių.
„Manau, ši savaitė, kita savaitė, dabar iškart nuo rytojaus jau ir pradėsim susitikinėti“, – BNS sakė P.Skaisgirys.
Anksčiau „Lietuvos ryto“ televizijos pardavimo sandorį jau leido Vyriausybinė strateginių įmonių sandorius tikrinanti komisija.
„Singing fish“ yra prodiusavusi filmą „Patriotai“, serialus „Laisvės kaina. Savanoriai“, „Meilė kaip mėnulis“ ir kitus.
„Lietuvos ryto“ televizija pastaruoju metu dirba nuostolingai – pernai patyrė 577,4 tūkst. eurų grynojo nuostolio – 58 proc. daugiau nei 2017-aisiais (365 tūkst. eurų). 2018 metų pabaigoje įmonė turėjo sukaupusi 13,175 mln. eurų nuostolių.
Televizija veikia nuo 2008-ųjų spalio, kai pavadinimą pakeitė tuometinis „Penktas kanalas“.
36 proc. „Lietuvos ryto“ grupės akcijų valdo Beno Gudelio valdoma „Big Group“, 26 proc. – Gedvydas Vainauskas, 13 proc. – Vidmantas Strimaitis, likusias – smulkieji akcininkai.