„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Mentorystė – būdas paskatinti jaunas teisininkes imtis lyderystės

Advokatų kontora „Glimstedt“ kartu su mentorystės platforma „idialogue“ siekia paskatinti jaunas merginas bei moteris, kurios studijuoja teisę ar jau pradėjo savo karjerą, nebijoti imtis lyderystės ir nedvejoti dėl pasirinkto kelio bei jame pasitaikančių iššūkių. Šiuo tikslu „idialogue“ mentorėmis ryžosi tapti keturios „Glimstedt“ kontoros advokatės, kurios savo karjeros keliu eina jau ilgai ir nori pasidalinti sukaupta patirtimi, rašoma pranešime spaudai.
Mentorės
Mentorės / „Glimstedt“ nuotr.
Temos: 2 Karjera Teisė

Pasak vadovaujančios partnerės, advokatės Prof. Dr. Solveigos Palevičienės, gera dalintis žiniomis, kai tiki, kad tai prisidės prie dar stipresnės motyvacijos, drąsos ar entuziazmo – visos šios savybės, palaikomos sveiko proto bei atkaklumo, ir yra tikroji profesinės sėkmės formulė. „Man pačiai žengiant profesiniu keliu, mane supo daugybė protingų, įkvepiančių moterų, kurios pasižymėjo ryškiomis lyderių savybėmis, todėl jaučiuosi dėkinga, kad galėjau iš jų tiek daug išmokti. Dabar noriu tai perduoti kitoms merginoms, moterims, kurios ne visada pasitiki savimi priimdamos sprendimus, keisdamos karjeros kryptį, ar tiesiog kasdien dirbdamos savo darbą. Beveik iškart po universiteto baigimo pradėjau užsiimti pedagogine veikla, nes man visuomet patiko mentorystė, tame matau labai didelę prasmę“, – savo prisistatyme pažymi ji.

Prie mentorystės projekto noriai prisijungė ir kontoros partnerė, advokatė Aušra Maliauskaitė-Embrektė, asocijuotoji partnerė, advokatė Dr. Laura Augytė-Kamarauskienė bei advokatė Dr. Dovilė Murauskienė.

Mentorystė yra vienas iš efektyviausių būdų dalintis patirtimi ir ugdyti talentus. Mentorystės metu mentorius savo mokiniui (mentee) perteikia gyvenimiškus ir profesinius pavyzdžius bei patarimus ir taip padeda, nukreipia ir motyvuoja siekti išsikeltų tikslų.

idialogue“ bendradarbiaudama su „Glimstedt“ padės teisės srityje dirbantiems žmonėms didinti konkurencingumą. Mentorystės metu bus keliamos kompetencijos bei pasitikėjimas savimi, mokantis iš mentorių gerųjų ir blogųjų patirtčių bei sulaukiant patarimų, tinkančių konkrečiai mentee situacijai. Taip pat mentorystė yra puiki galimybė plėsti tikslingą profesinių pažinčių ratą bei ugdytis lyderystės įgūdžius.

Mentorystė „idialogue“ platformoje paprastai trunka tris mėnesius. Čia nemokamai gyvų arba nuotolinių susitikimų metu savo patirtimi dalinasi kiekvieną dieną augantis 476 įvairių sričių profesionalų – mentorių skaičius. „idialogue“ platformos įkūrėjas Saulius Alksnis sako, jog tam, kad žmogus taptų absoliučiai bet kurios profesinės srities ekspertu, jis neprivalo skirti 10 000 valandų nuolatinei praktikai. Atradus profesinę aistrą ir šalia turint tos srities profesionalą – mentorių, 10 000 valandų kelionė gerokai sutrumpėja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų