„Revolut“ Lietuvoje ieško vadovų ir specialistų, žada konkurencingą atlyginimą

Jungtinės Karalystės startuolis „Revolut“, antrąjį šių metų pusmetį ketinantis pradėti veikti kaip specializuotas bankas, ieško bankininkystės vadovo ir kitų vadovaujančių darbuotojų. 
Lietuvoje siūlys atlyginimus pervesti į „Revolut“ sąskaitas
Lietuvoje siūlys atlyginimus pervesti į „Revolut“ sąskaitas / „Revolut“ nuotr.

Bankininkystės vadovas turės kurti ir įgyvendinti banko strategiją, palaikyti ryšius su priežiūros tarnybomis bei vadovauti komandos Vilniuje būrimui, rašoma skelbimuose darbo paieškos portaluose.

Juose nurodoma, kad „Revolut“ bankininkystės vadovas privalo sklandžiai kalbėti lietuviškai, turėti mažiausiai 5 metų darbo patirtį mažmeninėje bankininkystėje, taip pat patirties dirbant su priežiūros tarnybomis.

„Revolut“ ieško ir daugiau specialistų – finansų kontrolės vadovo, vidinio auditoriaus bei klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojų ir kitų. Jiems siūlomas konkurencingas atlyginimas.

Pavyzdžiui, SEB banke vidutinis atlyginimas pernai gruodį, „Sodros“ duomenimis, buvo beveik 1,8 tūkst. eurų (iki mokesčių), „Swedbank“ – 1,65 tūkst. eurų, „Danske Bank“ Lietuvos filiale – 1,88 tūkst. eurų, Šiaulių banke – beveik 1,4 tūkst. eurų. Vien vadovų atlyginimai neskelbiami.

SEB banko 2017 metų veiklos ataskaitos duomenimis, valdybos narių vidutinis atlyginimas buvo apie 15 tūkst. eurų, o 29-ių riziką priimančių darbuotojų – 6,3 tūkst. eurų.

Lietuva pirmoji Europoje gruodį „Revolut“ suteikė specializuoto banko licenciją. Teikti banko paslaugas – dalyti paskolas ir priimti indėlius – bankas žada pradėti antroje šių metų pusėje.

Lietuvoje sausį kilus abejonių dėl „Revolut“ veiklos ir tariamų bendrovės ryšių su Rusija, „Revolut“ vadovas Nikolajus Storonskis tokius būgštavimus neigė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai