Teismas nusprendė, kad ieškinys buvo pareikštas netinkamam atsakovui ir beveik dvejus metus praleidus ieškinio senaties terminą.
Ieškinyje nurodoma, kad nuostoliai kilo, kai M.Marcinkevičius vienasmeniškai priėmė sprendimą nutraukti ieškinį prieš valstybę, kuriuo UAB „Geležinio vilko projektas“ siekė sumažinti „Velgos“ sklypo, kuriame turėjo būti statomas ir vystomas „Akropolis“, vertę.
Teismas nusprendė, kad ieškinys buvo pareikštas netinkamam atsakovui ir beveik dvejus metus praleidus ieškinio senaties terminą.
Nors UAB „Geležinio vilko projektas“ siekė įrodyti, kad apie 2010 m. vasarą pasibaigusį teisminį procesą sužinojo tik po 2015 metų birželį atlikto audito (kuomet prasidėjo ir „VP grupės“ akcininkų ginčai), teismas savo sprendime pabrėžė, kad „ieškovo argumentai, apie tai, kad nebuvo žinoma apie teisminį procesą, yra neįtikėtini“ ir „net ir darant prielaidą, kad ieškovas nesuvokė, kad jos teisės yra pažeidžiamos, ir toks suvokimas atsirado tik praėjus penkeriems metams nuo teisminio proceso nutraukimo, tai rodo paties juridinio asmens nerūpestingumą“.
UAB „Geležinio vilko projektas“, turėjusi vystyti „Akropolio“ prekybos centrą teritorijoje šalia Vingio parko, kitaip žinomoje kaip „Velgos“ sklypas, 2010 metais bandė beveik perpus sumažinti šio sklypo vertę ir susigrąžinti valstybei už žemės sklypą sumokėtus pinigus.
Prezidentei Daliai Grybauskaitei, tuometiniam premjerui Andriui Kubiliui išreiškus susirūpinimą bei kilus visuomenės pasipiktinimui, bendrovė šio ieškinio atsisakė. 2015 m. liepą įmonė apkaltino Mindaugą Marcinkevičių vienasmeniškai priėmus sprendimą atsisakyti šio ieškinio ir kreipėsi į teismą prašydama atlyginti nuostolius.