Tokį žingsnį jis nusprendė žengti sulaukęs stiprios kritikos.
„Prisijungdamas prie patarėjų komandos nesiekiau tapti pritariančiuoju prezidentui ar jo darbotvarkei, tačiau, deja, viskas buvo suprasta būtent taip“.
„Uber“ yra viena iš technologijų įmonių, kurios nerimauja dėl to, kokią įtaką darbo jėgai gali padaryti imigracijos apribojimas. Jis gali paliesti ir „Uber“ vairuotojus.
Apie sprendimą pasitraukti T.Kalanickas informavo ketvirtadienį.
„Šiandien aš trumpai kalbėjausi su prezidentu apie imigracijos apribojimus ir jų keliamas problemas mūsų bendruomenei“, – teigė jis.
Anot jo, galima prielaida, kad „Uber“ (arba jis pats) buvo kažkaip siejamas su administracijos dienotvarke, o tai esą kūrė iškreiptą realybės suvokimą. „Turiu minty, kad žmonės vienaip galvojo apie mus, o iš tiesų mes kitokie, nei jie įsivaizdavo“.
Šiam jo žingsniui paramą išreiškė Nepriklausoma vairuotojų profesinė sąjunga, kuri atstovauja „Uber“ vairuotojams Niujorke. „Svarbu parodyti solidarumą su imigrantais vairuotojais, kurie padėjo sukurti „Uber“, – sakė sąjungos atstovas Jimas Conigliaro.
„Mus padrąsino tai, kad išgirdome iš vairuotojų ir bendruomenės jų nuomonę šiuo svarbiu klausimu, kuris reikšmingas, kalbant apie amerikietiškos svajonės pažadą“, – pridūrė jis.