Šiame investavimo etape taip pat dalyvavo „Spring Capital“ ir daugelis Silicio slėnio angelų, įskaitant Juan Benet, „Protocol Labs“ įkūrėją, „Outschool“ įkūrėją Mikhail Seregine ir vieną iš pirmųjų „Dropbox“ darbuotojų.
Investicija leis toliau spręsti itin svarbių įgūdžių trūkumą duomenų mokslo mokymosi ir įdarbinimo srityje. Europos Komisijos duomenimis, duomenų specialistų skaičius iki 2025 m. Europoje padidės 8,4 mln. Skaičiuojama, kad atotrūkis tarp pasiūlos ir paklausos sieks 484 000. Taigi neužpildytos pozicijos sudarys 5,7% visos paklausos. „Turing College“ padeda talentams greičiau įsilieti į darbo rinką, o partneriaujančioms įmonėms – patenkinti vis didėjantį duomenų mokslo specialistų poreikį.
„Džiaugiamės būdami „Turing College“ augimo dalimi. Jie jau turi 3 aktyvias programos dalyvių grupes, o dalis besimokančių įsiliejo į darbo rinką, net nebaigę programos. Tokie pasiekimai rodo, kad modelis veikia. Be to, startuolio komanda kelia pasitikėjimą savo darbštumu, lankstumu ir progresyvumu. Taigi, neabejojame, kad jiems pavyks sėkmingai įsitvirtinti naujose rinkose, – sakė Kasparas Jurgelionis „Iron Wolf Capital“ vykdantysis partneris.
Nuo „Turing College“ įkūrimo 2020 m., iki dabar startuolis, viso, pritraukė 2,5 mln. JAV dolerių, įskaitant ir vienkartinę 125 000 JAV dolerių injekciją iš „Y Combinator“ akseleratoriaus.
„Turing College“ vadovo ir vieno iš bendraįkūrėjų Luko Kaminskio teigimu, ankstesnės investicijos įgalino skaitmeninio mokymosi įrankio sukūrimą ir vystymą. Programos dalyviai nuotoliniu būdu jungiasi prie „Turing College“ platformos, kuri leidžia mokytis savo tempu, kartu išliekant aktyvios mokslo bendruomenės nariu.
„Naujausias investicinis raundas leis telktis į plėtrą Europoje. Viena pamatinių mūsų programos dalių – bendruomenė. Naujose rinkose sieksime derinti (jei pandemija nepakoreguos) tiek fizinius susitikimus, tiek ir nuotolines veiklas. Jau netrukus startuosime su įvairiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis ir kitais renginiais europinėse mokymosi bendruomenėse, – kalbėjo L.Kaminskis.