Naujovės palies kiekvieną programėlės vartotoją
Tarp naujųjų funkcijų, skirtų vairuotojams ir keleiviams – skubios pagalbos mygtukas (Emergency button), kurį bakstelėjus keleivis arba pavėžėjas tiesiogiai sujungiamas su skubios pagalbos tarnybomis. Keleiviai taip pat galės nurodyti 5 patikimus kontaktus (Trusted Contacts), su kuriais jie galės lengvai pasidalinti kelionės informacija.
Laikytis saugaus greičio pavėžėjams primins specialūs greičio įspėjimai (Speed alerts), o visą informaciją apie pagrindines saugumo priemones programėlės vartotojai galės rasti saugumo centre (Safety Centre).
„Tai puikus patobulinimas žmonių saugumui užtikrinti”, – sakė Gary Machado, EENA vykdomasis vadovas. „Technologijų kompanijos stipriai pakeitė tai, kaip gyvename, saugumo iššūkiai šiuo metu privalo būti prioritetizuojami. Tikimės, kad tai įkvėps kitus sekti šiuo pavyzdžiu, siekiame pristatyti dar daugiau panašių patobulinimų ateityje.”
Per „Uber“ programėlę atliekama daugiau nei 15 milijonų kelionių ir nėra nieko svarbesnio už keleivių ir pavėžėjų saugumą kelionių metu. Per pastaruosius metus mes intensyviai dirbome, kad sukurtume inovatyvius produktus, kurie padidintų skaidrumą, atskaitomybę ir vartotojų ramybę. Naujųjų saugumo priemonių pristatymas Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje yra kitas žingsnis užtikrinant, kad padedame visiems jaustis užtikrintai kelionių metu“, – sakė Sachinas Kansalis, „Uber“ saugumo produktų vadovas.
Platesnės saugumo misijos dalis
„Uber“ vadovas Dara Khosrowshahi 2018 metais pagrindiniu prioritetu nurodė saugumą. Nuo pat darbo kompanijoje pradžios, jis pristatė keletą pakeitimų, įskaitant vairuotojų draudimą, galimybę dalintis keliones statusu ir informacija su artimaisiais, 12 valandų vairavimo limitą, skirtą tam, kad pavėžėjai nevairuotų mieguisti, taip pat telefono numerio anonimizavimą, kuris leido keleiviams ir pavėžėjams susisiekti išsaugant asmeninių duomenų privatumą.
Naujosios programėlės funkcijos visiems vartotojams pradės veikti per kelias artėjančias savaites.