Anot jo, „Kellogg“ paskelbus, kad jos patronuojamoji įmonė Venesueloje nutraukia veiklą, ji buvo „perduota darbininkams“, kad būtų tęsiama gamyba.
Prieš tai JAV sausų pusryčių milžinė paskelbė pranešimą, kuriame paaiškino, kad veiklą Venesueloje nutraukia dėl ekonominės krizės šioje šalyje.
„Dabartinis ekonominės ir socialinės padėties šalyje pablogėjimas įmonę paskatino nutraukti veiklą“, – pareiškė „Kellogg“.
Į darbą atėję Marakajaus mieste esančios gamyklos darbuotojai rado ant vartų pakabintą skelbimą, kuriame buvo pranešta, kad gamykla uždaryta.
„Ką padarė revoliucinė vyriausybė? Darbo ministras ir ekonomikos ministras tučtuojau atvyko, atidarė įmonę ir perdavė ją darbininkams. Taigi įmonė tęsia gamybą...“, – pareiškė N.Maduro, kuris tikisi laimėti sekmadienį įvyksiančius prezidento rinkimus.
Vyriausybė jau yra perėmusi kitų iš šalies pasitraukusių įmonių gamyklas.
Savo gamyklas Venesueloje pastaraisiais metais, be kita ko, uždarė JAV įmonės „Kimberly-Clark“, „General Motors“ ir „Clorox“.
Iš šalies pasitraukė ir Brazilijos „Suramericana de Soplados“, kuri „Ford Motors“ ir „Chrysler“ automobilių gamykloms Venesueloje tiekė degalų bakus.
O kai kurios įmonės, kaip antai „Coca-Cola“ ir „Colgate“ laikinai sustabdė savo veiklą Venesueloje arba gerokai sumažino jos mastą.