Po vienu stogu įsikūręs restoranas ir sidro krautuvė siūlys ne tik unikalų, niekur kitur Lietuvoje neparduodamą sidrą, bet ir išskirtinį maisto meniu.
„Sidro tėvynė – Anglija, tačiau žavios sidro krautuvės ir restoranai išskirtinio skonio gėrimų mėgėjams atrado visame pasaulyje, – sako „Sidro namų“ vadovas Mykolas Ševčenka. – Tikras sidras labiausiai vertinamas Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje ir Naujojoje Zelandijoje, kur įsikūrę sidro ūkiai gėrimus gamina pagal senas tradicijas ir tik iš sidro gamybai labiausiai tinkančių obuolių rūšių.“
Tikras sidras labiausiai vertinamas Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje ir Naujojoje Zelandijoje, kur įsikūrę sidro ūkiai gėrimus gamina pagal senas tradicijas ir tik iš sidro gamybai labiausiai tinkančių obuolių rūšių.
Lietuvoje sidras šiandien net negali lygintis su plačiai paplitusia alaus gėrimo kultūra, kadangi didžiajai daliai jis kol kas asocijuojasi tik su masiniam vartojimui gaminamais, prekybos centruose parduodamais dirbtiniais saldikliais ir angliarūgšte prisotintais gėrimais. Pasak M. Ševčenkos, „Sidro namų“ komanda yra pasiruošusi supažindinti su unikaliais ir natūraliais sidro skoniais bei ugdyti ir puoselėti Lietuvoje tikro sidro kultūrą.
M.Ševčenkos teigimu, „Sidro namų“ į Lietuvą atvežami sidrai yra natūralūs, gaminami iš rūšinių obuolių ir kriaušių šviežiai spaustų sulčių, gamyboje nenaudojami dirbtiniai saldikliai. Tarp įmonės atstovaujamų prekių ženklų puikuojasi nedidelius ūkius Didžiojoje Britanijoje bei Ispanijoje valdančių „Hogan‘s“, „Isastegi“, „Perry‘s“ ir „Gwatkin“ šeimų pavardės. Šiuo metu restorano ir krautuvės lankytojams siūlomi keturiolikos rūšių sidrai, jų asortimentą planuojama nuolat plėsti.
„Sidro namų“ virtuvei vadovauja šefas Gediminas Endriukaitis. Jo kurtame maisto meniu persipina tradicinės europietiškos ir angliškos virtuvės skoniai, asortimente gausu specialiai mėgavimuisi sidru kurtų patiekalų.
Sidro restoranas įsikūręs Pylimo g. 22D, Vilniuje.