„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

„Wolt“ keičia pristatymo valandas: Vilniuje maistą ir prekes bus galima užsisakyti visą parą

Augant poreikiui maistą iš restoranų ir prekes iš parduotuvių užsisakyti ne tik dieną, bet ir vėlyvą vakarą, naktį ar paryčiais platforma „Wolt“ Vilniuje, Rygoje ir Taline savo paslaugas pradeda siūlyti 24 valandas per parą, rašoma „Wolt“ pranešime žiniasklaidai.
„Wolt"kurjeris
„Wolt"kurjeris / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Temos: 2 Verslas „Wolt“

Nuo balandžio 12 d. programėlės naudotojai maistą bet kuriuo paros metu bet kurią savaitės dieną Vilniuje galės užsisakyti iš maždaug 20 restoranų. Planuojama, kad vėliau jų skaičius didės.

Tarp restoranų, kurie per „Wolt“ bus pasiekiami 24/7 – naktinėtojų pamėgti „McDonald‘s“, „Jammi“, „Chief Pizza“, „Azerai“ ir kt. Prekes taip pat, kad ir itin vėlyvą ar ankstyvą valandą, bus galima greitu metu užsisakyti iš įvairių prekybos vietų.

„Klausimų apie pristatymus naktį tiek iš vartotojų, tiek savo partnerių-kurjerių sulaukdavome jau kurį laiką. Pirmųjų gyvenimo būdas ir įpročiai nebepaklūsta tradiciniam dienos-nakties režimui. Šiandien neretam gyventojui 22 val. yra ne dienos pabaiga, o vakaro pradžia, kai ne tik ilsimasi, bet ir užbaigiami dienos darbai, vykstama į sporto klubą, apsiperkama bei, žinoma, norima užkąsti. Be abejo, galimybė maistą užsisakyti vėlai vakare ar anksti ryte ypač aktuali naktinių pramogų ir linksmybių mėgėjams – jiems tenka didžioji dalis vėlyvų užsakymų“, – sako „Wolt“ Baltijos šalių vadovė Liis Ristal.

Anot L. Ristal, daliai kurjerių taip pat labiau patinka užsakymus vykdyti naktį – tuomet miesto gatvėse yra ramiau, nėra spūsčių, todėl užsakymus galima įvykdyti greičiau. Kitiems užsakymų vykdymas naktį yra patraukus dėl geresnių galimybių tokį darbą derinti su kitomis veiklomis.

„Jammi“ rinkodaros vadovo Žilvino Kuprėno teigimu, naktinis pikas labiausiai jaučiamas tada, kai užsidaro įprastu laiku dirbantys restoranai ir dažniausiai trunka apie 2-3 valandas.

„Pastebime, kad mūsų restoranuose užsakymų kiekis padidėja nuo 23 valandos ir trunka iki vėlyvos nakties. Visgi, šiltuoju sezonu šis laikas dar pailgėja ir žmonės užsisako maistą į namus vis vėliau. Kadangi savo platformoje negalime pasiūlyti pristatymo į namus, tikimės, kad „Wolt“ programėlė leis vartotojams rinktis maistą bet kuriuo paros metu ir juo mėgautis dar patogiau“, – komentuoja Ž. Kuprėnas.

Iki šiol penktadieniais ir šeštadieniais maistą į namus per „Wolt“ Vilniuje buvo galima užsisakyti iki 3 val., o Kaune – iki 2 val. ryto. Kitomis dienomis užsakymai Vilniuje buvo priimami iki 1 val., o Kaune iki vidurnakčio. Platformos duomenys rodo, kad dažniausiai naktimis užsakomi kebabai, mėsainiai, picos, taip pat maistas iš azijietiškų ir suši restoranų.

Šiuo metu Lietuvoje „Wolt“ paslaugos teikiamos septyniuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje. Prie „Wolt“ programėlės iš viso yra prisijungę virš 1300 restoranų ir netoli 600 prekybos vietų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs