Net septyni internetiniai verslo leidiniai, tarp kurių ir „Wall Street Journal“, atkreipė dėmesį į išskirtinį „Omnispower“ stendą, o savo tinklalapiuose publikuojamuose interviu aprašė ambicingus dviejų įmonių planus dar šiemet Italijoje pradėti bendrą gamybą. „Partnerystės tikslas – įsitvirtinti Europoje“, – rašė užsienio spauda.
„Omnispower“ naujieji partneriai – kelių dešimtmečių patirtį sukaupusi korporacija, kurios akcijos kotiruojamos Šanchajaus vertybinių popierių biržos mokslo ir technologijų inovacijų valdyboje nuo 2021-ųjų.
Partnerių duetas viešai prisistatys jau liepos pradžioje Italijos mieste Paduvoje.
„HOYpower“ ir „Omnispower“ sudarys strateginę korporaciją, kurios tikslas – plėsti energijos kaupimo gamybą, produktų tyrimus ir plėtrą Europoje. Esame dėkingi „Omnispower“ už ilgalaikį pasitikėjimą ir paramą mums. Džiugu, kad abi sutarties puses vienija bendra vizija. Sukirtome rankomis su stipriu ir patikimu partneriu. Tad tikimės visapusiškai išnaudoti „Omnispower“ privalumus fotovoltinės energijos kaupimo, mūsų įrangos tyrimų ir plėtros, produktų gamybos srityse bei toliau gilinti bendradarbiavimą naujų energijos išteklių, mokslo ir technologijų inovacijų srityse“, – sakė „HOYpower“ operacijų vadovas Lee Jacques.
Jam antrino ir bendrovės „Omnispower“ vadovė Orinta Eivaitė: „Drauge sieksime sukurti novatoriškiausias konteinerines baterijų saugyklas. Akumuliatorių saugojimo sistemos vaidins vis svarbesnį vaidmenį tarp ekologiškos energijos tiekimo ir reagavimo į elektros poreikį. Didžiuojamės sėkmingu bendradarbiavimo startu, o jau visai netrukus svarbiausią naujovę pasauliui pristatysime Paduvoje.“
Tuo tarpu šiųmetės parodos Vokietijoje tikslas buvo saulės energijos verslo sujungimas – į vieną vietą bendrai diskusijai ir prisistatymui sukviesti gamintojus, tiekėjus, platintojus, paslaugų teikėjus, projektų planuotojus bei kūrėjus iš viso pasaulio.
Miunchene buvo aptarti naujausi pokyčiai ir tendencijos, iš pirmų lūpų išgirstos naujovės bei pasirašytos bendradarbiavimo sutartys tarp potencialių naujų partnerių.
Praėjusiais metais į aplinką pateko 40,5 milijardo tonų anglies dioksido (CO2) – trečdaliu daugiau nei prieš dešimtmetį. Nors vos per valandą žemė gauna daugiau energijos, nei jos suvartojame per metus, o jei tik 1 procentas dykumų būtų padengtas saulės baterijomis, pavyktų patenkinti viso pasaulinio energijos poreikį, tačiau vis dar įnirtingai ieškoma būdų, kaip pakeisti atsinaujinančiųjų išteklių rinkos panoramą.
Lietuvoje akimirksniu įsitvirtinusi tarptautinė kompanija „Omnispower“ įsitikinusi, kad to galima pasiekti, jei pirmyn žengiama ryžtingai ir pasitelkiant pačias naujausias technologines inovacijas.
Dėl gilios energetinės krizės ir aiškios sektoriaus pertvarkos būtinybės „Omnispower“ drauge su „HOYpower“ savo pozicijas stiprinti nutarė Europoje.