Aš apskritai manau, kad nėra „netinkamo“ laiko pradėti verslą. Bet kokiu atveju, kils iššūkių. Bet kokiu atveju, teks susidurti su konkurencija. Taigi, užuot laukę idealaus laiko, galite griebti jautį už ragų tiesiog dabar.
Yra ir kita priežastis – šiuo metu ekonomikos dirva ypač palanki verslininkams ir verslo savininkams. Palūkanų normos žemos. Milijonai žmonių ieško darbo, o tai reiškia, kad darbo rinkoje daug pasirinkimo. „Darbo namuose“ išpopuliarėjimas taip pat reiškia, kad galite rinktis iš daug daugiau kandidatų.
O svarbiausia, atsiskleidė pagrindinių pramonės šakų pažeidžiamiausios vietos – tai reiškia, kad dabar pakankamai išprusę verslininkai gali įžvelgti naujų galimybių ir išrasti naujų, įtikinamų sprendimų. Per pastaruosius metus atsirado keletas tendencijų, kurios neabejotinai 2021 metais tik sustiprės.
Pirmiausia, prasidėjus skiepijimui nuo koronaviruso, pamatysime didžiulį atgimimą tose srityse, kurios karantino metu merdėjo – yra labai daug vartotojų, kurie laukia, kada vėl galės keliauti, lankytis koncertuose ir sporto renginiuose, ar tiesiog grįžti apsipirkti į mažmeninės prekybos parduotuves ir pavalgyti mėgstamiausiuose restoranuose.
Kita vertus, manau, kai kurie nauji darbo aspektai, pavyzdžiui, nuotolinis darbas ir mažesnė darbo jėga, taip pat išliks ir įsitvirtins, todėl verslininkams bus labai svarbu rasti būdų, kaip pasinaudoti abiem tendencijomis.
Nesvarbu, ar artimiausiu metu ketinate paleisti naują produktą, ar pradėti verslą, štai trys ryškios tendencijos, kurias ateinančiais metais siūlyčiau atidžiai stebėti.