Vidutiniškai, tam, kad klientas galėtų atvykti į banko poskyrį, jis išleidžia apie 3–5 eurus – tiek kainuoja kelionė ir automobilio parkavimas. „Nors klientai intensyviai naudojasi skaitmeniniais bankininkystės kanalais, jie vis tiek pageidauja tokio pat dėmesio, aptarnavimo ir konsultacijų, kokias pasiūlyti gali turbūt tik tradiciniai banko skyriai“, – skelbia bankas.
„Manau, kad didžiausias iššūkis su kuriuo susidurs nuotolinių paslaugų teikėjai – pasitikėjimas. Jeigu pasitikėjimo nereikia, tuomet galime kalbėti apie nuotolines „Online“ paslaugas. Naujajai kartai, kaip ir senajai, pasitikėjimo reikės, tačiau jis bus visai kitoks. Naująjį pasitikėjimą mums visiems dar reikės atrasti ir sukurti ir jei tai pavyks padaryti, tada galėsime teigti, kad nuotolinės paslaugos gali visiškai pakeisti fizinį bendravimą.
Kol kas visgi vieniems žmonės technologijos kelia siaubą, kiti jomis naudojasi atlikdami kasdienes paslaugas, tačiau rimtiems ir ilgalaikiams sprendimams renkasi bendravimą su banko konsultantu, dar kiti yra ką tik gimę, tačiau jau nebepaleidžia planšetinių kompiuterių iš rankų nei valgydami, nei atsipalaiduodami. Būtent su šia naująja karta mes ir turėsime visi išmokti dirbti bei gyventi“, – sako Jaunius Marinskas, „Nordea“ mažmeninės bankininkystės vadovas Lietuvoje.
„Nordea“ atliktas tyrimas rodo, kad 98 proc. respondentų teigė, jog internetiniai susitikimai būtų tinkama alternatyva susitikimams banke, net 92 proc. respondentų teigė, kad yra patenkinti internetiniais susitikimais. Nuo kovo mėnesio, kuomet internetiniai susitikimai virto realybe, vos 9 banko darbuotojai iki rugsėjo pabaigos dalyvavo 2 769 susitikimuose, skelbia „Nordea“.