Pirma, džiugino makroekonomikos rodikliai. Sausio mėnesį namų pardavimo mastas didėjo 15,6 proc., palyginti su gruodžio mėnesiu. Tuo tarpu vasario mėnesio vartotojų pasitikėjimo rodiklis kilo nuo 58,6 iki 69,6 punkto, palyginti su analitikų prognozuota 60,6 reikšme. Šie duomenys viršijo analitikų prognozes ir dar labiau sustiprino lūkesčius dėl nuosaikaus ekonomikos atsigavimo.
Antra, FED vadovas kongrese gynė 85 mlrd. JAV dolerių apimties vertybinių popierių pirkimo programą, pažymėdamas, kad FED kol kas nemato pernelyg didelių rizikų infliacijos augimui ar atskirų turto klasių „burbulų“ formavimuisi. Šiandien JAV laukiami ilgalaikio vartojimo prekių užsakymų duomenys, taip pat nemažai dėmesio sulauks FED vadovas, kuris užbaigs 2 dienas trunkantį „pasirodymą“ kongrese.
Kaip ir tikėtasi, akcijų rinkose Europoje dominavo pardavėjai. Nerimaudami, kad Italija atsidūrė politinėje aklavietėje, rinkos dalyviai gana agresyviai mažino akcijų dalį Europos regionuose (DAX -2,27 proc., FTSE 100 -1,34 proc.). Trečiadienį Italija platins 5 ir 10 metų trukmės obligacijas ir sieks rinkose pasiskolinti 6,5 mlrd. eurų. Akivaizdu, kad Italija skolinsis brangiau, todėl bus labai įdomu sulaukti Italijos obligacijų aukciono rezultatų.
Azijos rinkose trečiadienio rytą reikšmingų naujienų nepaskelbta. Investuotojai labiau reaguoja į gerus duomenis iš JAV ir spekuliuoja kuo baigsis Italijos rinkimai. Prekybos sesijos pradžioje kilęs Kinijos HANG SENG akcijų indeksas 8.25 val. Lietuvos laiku smuktelėjo 0,27 procento, tačiau prekybos sesijai artėjant į pabaigą pirkėjai tapo aktyvesni ir indekso vertė, veikiausiai didės.