Viename iš nesenų interviu BBC, buvęs Didžiosios Britanijos premjeras Johnas Majoras pavadino „Brexit“ šalininkų kampaniją apgaulinga ir klaidinančia bei naudojančią netikslią ir netikrą informaciją.
D.Hannanas, savo ruožtu, tikina nieko neklaidinęs, tačiau pripažįsta, jog tiek gerų, tiek blogų argumentų buvo abiejose barikadų pusėse.
Knygos „Why Vote Leave“ autorius pažymėjo, jog pritaria „Brexit“ šalininkų kampanijai, bet pabrėžia, kad ji buvo susiskaldžiusi ir dažnai siekianti skirtingų tikslų. Vieni norėjo atsikratyti Briuselio kontrolės, kiti sustabdyti imigraciją.
„Vienintelis dalykas dėl kurio sutarėme tai kontrolės atsiėmimas, kurį ir pasiekėme“, – teigė D.Hannanas.
Nors iš karto po balsavimo dėl ES pasigirdo kalbų apie galimai sumažėsiančias investicijas, tačiau D.Hannanas, kaip ir anksčiau, taip ir dabar tikina, jog šalies patrauklumas verslui nebus susilpnintas dėl „Brexit“.
Be to, europarlamentaras mano, kad britų valiuta svaras jau kurį laiką buvo pervertinta, o svaro silpnėjimas, pasireiškęs po balsavimo dėl ES, buvo reikalingas.
Maža to, D.Hannanas tiki, kad bendras nedarbo lygis šalyje per artimiausius kelerius metus net sumažės.
„Manau, kad po penkerių metų Didžioji Britanija klestės, kaip niekados ir žmonės, žvelgdami į praeitį, svarstys, kodėl šio žingsnio nežengėme anksčiau. Neturiu abejonių, jog Didžioji Britanija po penkerių metų bus globalesnė šalis su mažiau reguliavimų ir daugiau laisvos prekybos“, – šviesią ateitį Didžiajai Britanijai piešia „Brexit“ rėmėjas.