Piliečio „paveldas“ turėtų paskatinti jaunų žmonių ekonomines ir socialines perspektyvas Didžiojoje Britanijoje.
Ataskaitos duomenimis, 6 iš 10 tūkstantmečio kartos atstovų turtas padvigubėtų ir taip jie turėtų pakankamai pinigų magistro mokslams arba reikšmingam persikvalifikavimui.
Organizacijos teigimu, didesnės išmokos turėtų būti pasiūlytos žmonėms, kurie po 2020 metų sulauks savo 35-ojo gimtadienio.
Organizacija taip pat rekomenduoja apmokestinti pensininkus daugiau, kad būtų skirtas finansavimas nacionalinei sveikatos apsaugos sistemai ir pradėtas spręsti disbalanso tarp jaunų ir vyresnių kartų pragyvenimo standartų klausimas.
16–32 metų britai uždirba mažiau, nei kad uždirbo jų tėvai, būdami jų amžiaus. Taip pat yra mažiau tikėtina, kad jie turės savo nekilnojamojo turto, kai lygini juos tiek su 1966–1980 metų karta X, tiek su kūdikių bumo (gimę po Antrojo pasaulinio karo) atstovais.
„Jaunoji karta susiduria su didesnėmis rizikomis, bet turi mažiau turto nei jų pirmtakai. Mums reikia spręsti šį neatitikimą“, – rašoma ataskaitoje.
„Resolution Foundation“ 2017 metais atlikta apklausa parodė, kad Didžioji Britanija pesimistiškiau nei dauguma išsivysčiusių ekonomikų vertina jaunų žmonių galimybes gyventi geriau, nei kad gyveno jų tėvai.
Tik Ispanija, Belgija ir Prancūzija jaunų žmonių perspektyvas vertina pesimistiškiau nei britai.