DNB paslaugų krepšelio kaina – iki 5,5 Eur per mėnesį

Nuo lapkričio 1 d. DNB bankas atsisakys atskirų mokesčių privatiems klientams už sąskaitų administravimą, lėšų įskaitymą bei visų rūšių pervedimus internetu eurais Europos ekonominėje zonoje (įskaitant paslaugų apmokėjimą, e-sąskaitas, apsipirkimą interneto parduotuvėse). Juos pakeis vienas minimalus paslaugų mokestis – 0,8 Eur per mėnesį, rašoma banko pranešime žiniasklaidai.
Pagrindinės DNB banko būstinės atidarymas.
Pagrindinės DNB banko būstinės atidarymas. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tuo tarpu aktyviems banko klientams kainodara bus suskirstyta į krepšelius – kiekvienas klientas galės pasirinkti labiausiai jo poreikius atitinkantį mokėjimo krepšelį ir vietoj įvairių skirtingų įkainių mokėti vieną fiksuotą sumą per mėnesį.

Aktyvūs bankinių paslaugų naudotojai pagal savo poreikius galės rinktis vieną iš trijų paslaugų krepšelių – „Kasdienį“, „Aktyvų“ arba „Auksinį“. Pasirinkus krepšelį, minimalus paslaugų mokestis taikomas nebus, reikės sumokėti tik konkretaus krepšelio kainą. Krepšelių kainodara įsigalios nuo lapkričio, todėl klientai turės pakankamai laiko įvertinti krepšelių ypatybes ir pasirinkti sau tinkamiausią. Taip pat išliks galimybė nesirinkti krepšelio ir toliau mokėti už paslaugas pagal atnaujintą kainoraštį.

„Kasdienį“ krepšelį sudarys mokesčiai už debeto kortelę, pinigų išgryninimą DNB bankomatuose iki 550 eurų per mėnesį, neribotus pervedimus internetu eurais, neribotą lėšų įskaitymą eurais ir neribotą sąskaitų administravimą. Šio krepšelio kaina sieks 1,8 euro per mėnesį, kai vidutiniškai už tokias paslaugas atskirai sumokama apie 2-2,5 euro per mėnesį.

„Aktyvų“ krepšelį sudarys mokesčiai už klasikinę kredito kortelę bei debeto kortelę, pinigų išgryninimą DNB bankomatuose iki 1500 eurų per mėnesį, neribotus pervedimus internetu eurais, neribotą lėšų įskaitymą eurais, neribotą sąskaitų administravimą, taip pat už kelionių draudimą visai šeimai, tech. pagalbą kelyje ir namuose bei slaptažodžių generatorių. Šio krepšelio kaina sieks 3,5 euro per mėnesį, kai vidutiniškai už tokias paslaugas atskirai sumokama apie 5-7 eurus per mėnesį.

„Auksinį“ krepšelį sudarys mokesčiai už auksinę kredito bei debeto korteles, neribotą pinigų išgryninimą bankomate, neribotus pervedimus internetu eurais, neribotą lėšų įskaitymą eurais, neribotą sąskaitų administravimą, gausesnį kelionių draudimą visai šeimai, išskirtinę tech. pagalbą kelyje ir namuose bei slaptažodžių generatorių. Šio krepšelio kaina sieks 5,5 euro per mėnesį, kai vidutiniškai už tokias paslaugas atskirai sumokama apie 7-10 eurų per mėnesį.

Moksleiviams iki 18 metų, jaunuoliams iki 22 metų ir senjorams nuo 70 metų ir toliau bus taikomos nuolaidos. Moksleiviams „Kasdienis“ krepšelis bus nemokamas, jaunuoliams kainuos 1 eurą, o senjorams „Kasdienis“ krepšelis kainuos 0,8 euro.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų