Lėtėjimą daugiausia lėmė „daugumoje regionų sumenkę klientų srautai restoranuose bei susitraukę kelionių ir turizmo sektoriai, o tai atspindėjo saugumo problemas, susijusias su delta atmainos plitimu“, teigiama FRS naujausioje regioninėje apžvalgoje, vadinamoje „Beige Book“.
Ataskaitoje teigiama, kad kai kuriose šalies regionuose veikla sumažėjo dėl darbo rinkos problemų ir „visuotinio išteklių trūkumo“.
Automobilių ir namų pardavimus didžiausioje pasaulio ekonomikoje mažino nedidelė pasiūla. Mažmeninės prekybos augimas taip pat sulėtėjo, nors statybos sektorius fiksavo nedidelę plėtrą, rašoma pranešime.
Analizėje, paskelbtoje artėjant kitam FRS posėdžiui rugsėjo 21–22 dieną, teigiama, kad daugumoje regionų respondentai „išliko optimistiški dėl artimiausio laikotarpio perspektyvų, nors ir toliau nerimauja dėl tebesitęsiančių tiekimo sutrikimų ir išteklių trūkumo“.
Sparčiai atsinaujinusi ekonominė veikla po dėl pandemijos įvestų ribojamųjų priemonių sukėlė iššūkį pasaulinėms tiekimo ir žaliavų grandinėms, įskaitant pasaulinį puslaidininkių krizę, kurią ypač pajuto automobilių sektorius.
Panašiai, dėl didelės darbuotojų paklausos užimtumas didėjo apskritai, tačiau tempą visuose šalies regionuose sulėtino „didelis darbo jėgos trūkumas, kuris varžė užimtumą ir daugeliu atvejų trukdė verslui“.
FRS nurodė „ankstyvą išėjimą į pensiją (ypač sveikatos priežiūros srityje), vaikų priežiūros poreikius ir padidintas nedarbo išmokas“ kaip veiksnius, prisidedančius prie sunkumų randant darbuotojų į laisvas vietas, taip pat kai kuriuose regionuose didėjantį atlyginimą.