Klaipėdoje pradedamas kruizų sezonas – atplauks britų laivas „Ambience“

Klaipėdoje pradedamas kruizų sezonas – ketvirtadienį kruizinių laivų terminale turėtų švartuotis Didžiosios Britanijos bendrovės „Ambassador Cruise Holidays“ laivas „Ambience”.
Į Klaipėdą atplaukė prabangus laivas „Europa 2“
Į Klaipėdą atplaukė prabangus laivas „Europa 2“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Rekordiškai vėlai pasibaigęs, rekordiškai anksti (kruizinių laivų sezonas – BNS) ir prasideda“, – pranešė Klaipėdos uosto direkcija.

Laivų stebėjimo portalo „Cruise Mapper“ duomenimis, Bahamų salose registruotas „Ambience“ atplaukia iš Rygos. Vasario 13 dieną laivas kelionę pradėjo Londone, iš kur plaukė į Skageno miestą Danijoje, tuomet į Švedijos sostinę Stokholmą, iš kurios pajudėjo į Rygą.

Ketvirtadienio vakarą palikęs Klaipėdą kruizas dar aplankys Danijos sostinę Kopenhagą bei grįš į Jungtinę Karalystę.

2024-ųjų kruizų sezonas Klaipėdoje prasidėjo balandžio 23 dieną, o paskutinis laivas atvyko gruodžio 8 dieną.

Uosto direkcijos duomenims, pernai į uostą 53 kruiziniais laivais atplaukė 63 tūkst. keleivių (2023 metais– atitinkamai 41 ir 42 tūkst.), o šiemet tikimasi sulaukti 65 laivų ir 75 tūkst. keleivių.

BNS anksčiau rašė, jog Klaipėdos uosto direkcija praėjusį kruizinių laivų sezoną laiko itin sėkmingu – laivų ir keleivių skaičius padidėjo iki 1,5 karto, o kitais metais tikimasi augimo dar maždaug penktadaliu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
LEA kviečia seną katilą keisti nauju šilumos siurbliu. Pasinaudojus skiriamomis dotacijomis galima sutaupyti net iki 90 proc. šilumos siurblio kainos
Reklama
6 Juodkalnijos perlai – kurį kurortą rinksitės jūs?
Reklama
Geras regėjimas be akinių ir kontaktinių lęšių – tik 699 Eur abiems akims, operaciją atliekant Vilniaus klinikoje „Naujas regėjimas“
Reklama
Gyvenimas ant upės kranto – Nemuno vingyje iškilo 38 sklypų kvartalas „Druskininkų slėnis“