V.Antonovo ieškinys dėl turtinės ir neturtinės maždaug 555 mln. eurų žalos atlyginimo kelis kartus buvo atmestas – kaskart vis aukštesnės instancijos Rusijos teismo.
Paskutinį sykį šiemet birželį V.Antonovas skundė ankstesnį Rusijos teismo sprendimą atsisakyti priimti jo kasacinį skundą, nes buvo praleistas apskundimo terminas. Rusijos arbitražo teismas atsisakė priimti ieškovo kasacinį skundą birželio 23 d., pranešė Teisingumo ministerija.
Anksčiau, birželio 20 d., Rusijos 9-asis arbitražinis teismas atmetė apeliacinį V.Antonovo skundą, dar prieš tai, pernai spalį, V.Antonovo ieškinys buvo atmestas Maskvos miesto arbitražiniame teisme.
Lietuvos Teisingumo ministerija byloje pateikė poziciją, kad, remiantis šalies ir Rusijos sutartimi dėl teisinės pagalbos ir teisinių santykių civilinėse, šeimos ir baudžiamosiose bylose, kilęs ginčas nepriklauso šio teismo jurisdikcijai ir spręstinas Lietuvos teismuose.
Be to, informuota, kad Lietuva remiasi tarptautinės teisės garantuojamu valstybės imunitetu nuo Rusijos teismų jurisdikcijos, įskaitant imunitetą nuo laikinųjų apsaugos priemonių taikymo, priverstinio sprendimų vykdymo ir kt.
„Snoro“ veikla sustabdyta 2011 m. lapkričio 16 dieną, o bankroto byla bankui iškelta tų pačių metų gruodžio 7 dieną.
Anksčiau Londone gyvenusius V.Antonovą ir kitą buvusį „Snoro“ akcininką Raimondą Baranauską Didžiosios Britanijos teismai buvo nusprendę išduoti Lietuvai, tačiau pastarieji iš šios valstybės dingo ir slapstosi Rusijoje.