Profsąjungos dėl to pažėrė kaltinimų, esą bendrovės vadovybė pamynė socialinę atsakomybę ir atleidžia dalį darbuotojų pažeisdama susitarimus, rašo „Verslo žinios“.
„Philip Morris Lietuvos“ Profesinės sąjungos komiteto pirmininkas Raimondas Tamošauskas tvirtino, kad įmonės vadovybė planavo perduoti tam tikras paslaugas kitoms bendrovėms ir 30 darbuotojų atleidimo procesas turėjo prasidėti tik rugsėjį, tačiau išaiškėjo, jog liepos 12 dieną darbuotojams buvo pasiūlyta nutraukti darbo sutartis šalių sutarimu.
„Fabriko vadovybė neatsižvelgė į siūlymą išmokėti papildomas išeitines pašalpas, nesiėmė veiksmų, kad žmonėms būtų garantuotas užimtumo tęstinumas pas kitą darbdavį ar rasta darbo vieta Klaipėdos regione“, – sakė R.Tamošauskas.
Fabriko „Philip Morris Lietuva“ direktorius Scottas Couttsas teigė, kad profsąjungos kritika yra visiškai neargumentuota, nes struktūrinė pertvarka atliekama griežtai laikantis teisės aktų reikalavimų.
„Su įmonės profesinės sąjungos komiteto nariais surengti trys susitikimai, per juos detaliai informavome apie planuojamus struktūrinius pertvarkymus, atsakėme į klausimus ir gavome Profesinės sąjungos komiteto pasiūlymų“, – sakė S.Couttsas.