Praėjusios savaitės pradžioje buvo paskelbtos naujienos, kad Kipras pagaliau pasiekė susitarimą su ECB, TVF bei EK, jog būtų skiriama 10 mlrd. pagalba. Pagal susitarimą nuspręsta, kad antras pagal dydį šalies bankas bus restruktūrizuotas ir išskaidytas į gerąjį ir blogąjį. Taip pat nuspręsta, jog indėliai iki 100 tūkst. eurų nebus apmokestinti. Pirmoje savaitės pusėje naujienų gausa pamalonino tik JAV, o iš kitų valstybių ypatingų naujienų nebuvo sulaukta.
Savaitės pradžioje euras patyrė nemažų svyravimų. Ši valiuta smarkiai krito po Olandų finansų ministro J. Dijsselbloem nuogąstavimų ir komentarų, kad finansų sektoriaus gelbėjimo planas, kuris buvo panaudotas Kipre, gali dar kartą pasikartoti su kitomis problemų turinčiomis valstybėmis. Tai rinkos dalyvius skatino rinktis investuoti į kitas valiutas. Azijos rinkos savaitės pradžioje pat neigiamai reagavo į Kipro naujienas, bet po Japonijos naujojo centrinio banko vadovo kalbos, kurioje jis išsakė, jog dės visas pastangas panaikinti defliaciją ir sieks pasiekti 2% infliaciją, nuotaikos šiek tiek pasikeitė ir labiausiai į tai sureagavo Japonijos jena.
Savaitės viduryje euro ir dolerio kursas svyravo ganėtinai nedaug ir laikėsi keturių mėnesių žemumose. Kipre pagaliau priėmus sprendimus dėl finansinio sektoriaus gelbėjimo, rinkos neapibrėžtumas sumažėjo ir vis didesnio investuotojų dėmesio susilaukdavo naujienos iš JAV: buvo paskelbti vasario mėnesio vartojimo prekių užsakymo duomenys, pagal kuriuos užsakymo mastai padidėjo 5,7 proc., nors ekspertai tikėjosi 3,9 proc. Savaitės viduryje buvo praneštas ir JAV kovo mėnesio vartotojų pasitikėjimo rodiklis, kuris gerokai krito nuo 69,6 iki 59,7, nors buvo prognozuojama 67,5. Taip buvo paskelbtos naujienos apie nekilnojamo turto kainų augimą.
Savaitės antroje pusėje buvo prisiminta Italija su savo politinėmis problemomis, nes jai niekaip nepavyksta suformuoti stabilios politinės daugumos. Jei ši politinė problema neišsispręs, šalies rinkėjams gali vėl tekti eiti balsuoti. Ši politinė nežinia Italijai trukdo priimti finansines reformas. Beje, Italijos skolinimosi kaina šiuo metu yra aukščiausiame lygyje nuo praėjusių metų spalio.
Savaitės pabaigoje paskelbti makroekonominiai Vokietijos rodikliai labai nedžiugino, o Kipras po ilgos pertraukos atidarė savo bankus. Prekyba finansų rinkose darėsi nuosaikesnė, neigiamos nuotaikos aprimo, rinkos ramiai pasitiko šventes.