LB pranešė, kad įmonė šį pažeidimą jau pašalino.
Centrinio banko teigimu, „Revolut Payments“ taip pat nagrinėjo ne visus vartotojų skundus, kaip nurodyta teisės aktuose, teikė neišsamius, neargumentuotus atsakymus, ne visada laikėsi terminų. Už tai įmonei skirtas įspėjimas.
Įmonė taip pat trumpą laiką nevykdė didelių pozicijų normatyvo aukščiausiu konsolidavimo lygiu. Anot LB, tai neturėjo esminių padarinių banko veiklai, be to „Revolut Bank“ pažeidimą operatyviai pašalino, todėl centrinis bankas pritaikė švelniausią poveikio priemonę – viešai paskelbė apie šį pažeidimą.
Bendrovė komentavo, kad į Lietuvos banko išsakytas pastabas atsižvelgė ir problemas ištaisė.
„Apgailestaujame, kad metinę audituotą finansinę ataskaitą pateikėme vėluodami. Tai lėmė techninės priežastys, susijusios su vidiniais procesais. Jas pašalinome, kad situacija nepasikartotų. Įvykis, susijęs su didelių pozicijų reikalavimu, nutiko vykdant įmonių grupės restruktūrizaciją. Dėl jo 6 dienas elektroninių pinigų įmonei buvo pritaikytas kitoks reguliavimas; tai iškart ištaisėme. Įvykis niekaip nepaveikė klientų lėšų. Tobuliname procesus, kad tokie atvejai ateityje nepasikartotų“, – rašoma „Revolut“ atsiųstame komentare.
Pertvarkęs ir konsolidavęs grupės įmones „Revolut“ bankas šiemet tapo trečiuoju pagal turtą banku Lietuvoje – jo rinkos dalis padidėjo iki 16,4 proc. Banko turtas birželio pabaigoje buvo vertinamas 8,2 mlrd. eurų.
„Revolut Bank“ banko licenciją Europos centrinis bankas suteikė pernai gruodį.
Bankas yra pasaulinė finansų platformos „Revolut“, kuri skelbia turinti 18 mln. klientų visame pasaulyje, dalis.