Už balsavo 77 Seimo nariai, prieš – 7, o susilaikė 19. Už balsavo šeši socialdemokratai, po 10 liberalų, konservatorių ir „darbiečių“, 28 valstiečiai, 11 Mišrios Seimo narių grupės atstovų, o prieš – vienas Laisvės frakcijos narys ir šeši konservatoriai. Susilaikė po vieną liberalą, socialdemokratą ir Mišrios Seimo narių grupės atstovą, septyni Laisvės frakcijos nariai ir devyni konservatoriai
Pasak R.Juškos, šios lėšos bus skirtos darbo užmokesčiui.
Premjerė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad taip dar labiau padidintas biudžeto deficitas.
„Sveikinu buvusią valdžią su tuo, kad pati nenumačiusi pinigų biudžete, net to, ką reikia minimaliai tenkinti įstatymų reikalavimus, dabar padidino dar deficitą, už kurį bando mane kalti prie kryžiaus. Tokio cinizmo šioje šalyje dar nebuvo“, – sakė ji.
Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas piktinosi, kad papildomos lėšos numatytos ne tam, kam labiausiai reikėtų.
„Medikai dirba fronto linijoje... Man būtų labai keista pasižiūrėti jiems į akis, kai didinama padėjėjams, o ne medikams“, – pareiškė parlamentaras.
„Kas yra mūsų prioritetas? Kodėl galvojam tik apie save, o ne apie kitus“, – pridūrė M.Majauskas.
„Labai amoralu supriešinti balsavimu medikus su darbo užmokesčiu (Seimo narių padėjėjams – BNS)“, – į tai atsakė R.Juška.
„Valstietis“ Valius Ąžuolas teigė, kad Seime dirba ne tik Seimo nariai, bet daug kitų žmonių.
„Ir dirba tikrai ne už tokius atlyginimus, kokių jie verti. Jeigu norime, kad tų žmonių būtų dar mažiau Seime, neskirkime. (...) Įstatymų kokybė priklauso nuo jų“, – sakė V.Ąžuolas.
Finansų ministrė Gintarė Skaistė pabrėžė, kad Vyriausybės teiktame biudžeto projekte Seimo politinio asmeninio pasitikėjimo ir karjeros valstybės tarnautojų darbo užmokesčiui papildomai jau skirta 926 tūkst. eurų.
Iš viso Seimui kitąmet buvo numatyta 33,6 mln. eurų, iš jų darbo užmokesčiui – beveik 26 mln. eurų.