„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

„Snoro“ kreditoriams jau išmokėta 1,7 milijardo litų

„Snoro“ bankroto administratorius išmokėjo dar 750 mln. litų antros eilės banko kreditoriui VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ pagal Vilniaus apygardos teismo patvirtintą trečiąjį mokėjimų planą. Atlikus šį mokėjimą iš viso pirmos ir antros eilės „Snoro“ kreditoriams jau išmokėti 1,684 mlrd. litų.
„Snoras“
„Snoras“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

 „Daugiau kaip pusantro milijardo litų jau išmokėta banko kreditoriams ir mokėjimai toliau bus tęsiami rugsėjį ir vėliau. Nuo bankroto bylos iškėlimo praėjo vos pustrečių metų, tačiau per tą laiką pavyko sukaupti ir išmokėti reikšmingas sumas banko kreditoriams.

Toliau kreditorių naudai tęsiame bankroto procedūras – sėkmingai parduodamas bankui priklausęs ir iš skolininkų perimtas nekilnojamasis turtas, be to, vykdome derybas dėl likusių banko aktyvų – „Finastos“ bankinės grupės ir paskolų portfelio – pardavimo“, – sako Neilas Cooperis, „Snoro“ bankroto administratorius.

Iš viso kreditoriai yra pateikę daugiau kaip 29500 pareiškimų bankrutavusiam „Snoro“ bankui, iš kurių 17234 pareiškimai yra patvirtinti teismo, nebeskaičiuojant jau išmokėtų reikalavimų. Kreditorių pareiškimai yra gauti iš 57 jurisdikcijų visame pasaulyje: pagal bendrą reikalavimų vertę, 18% kreditorių pareiškimų gauta iš Rusijos federacijos, 5% – iš Jungtinės Karalystės, po 2% – atitinkamai iš Didžiosios Britanijos Mergelių salų, Bahamų salų ir Panamos, 8% – iš kitų valstybių. Likusi dalis – 63% pareiškimų – gauti iš Lietuvoje registruotų kreditorių.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų