„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Sveikatinimo ir pramogų paslaugų verslas bijo dėl ateities

Vyriausybei pažadėjus atlaisvinimų prekybininkams bei grožio specialistams, dėl perspektyvos nerimauja pramogines ir sveikatinimo paslaugas teikiantys verslininkai, rašo portalas delfi.lt.
Naktinis klubas
Naktinis klubas / 123RF.com nuotr.

Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos (LSKA) prezidentas Aurimas Mačiukas sako, kad 90 proc. sporto klubų jau nagrinėja bankroto galimybę, jei veiklos stabdymas tęsis dar ilgiau.

„Ruošiame jau griežtesnius laiškus, reikalavimus, nes labai tikime, kad kovo 1 dienai galime atsidaryti saugiai su visais saugumo reikalavimais, išlaikant ir tarptautinius reikalavimus sporto klubų veiklai“, – sako A.Mačiukas.

Lietuvoje mūsų sektorius yra visiškoje nežinioje šiai dienai.

Jis tikina, kad dalyje valstybių sveikatingumo sektorius prilygintas būtinosioms paslaugoms, vyksta daliniai atidarymai su apribojimais.

„Lietuvoje mūsų sektorius yra visiškoje nežinioje šiai dienai. Nėra net jokio monitoringo, tik buvo spekuliuojama, esą sportuojantys žmonės intensyviai kvėpuoja, dar kažkas“, – kalbėjo A.Mačiukas.

Kino teatrų „Multikino“ rinkodaros vadovas Raimundas Bilinskas sako, kad jei kino teatrai nesulauks papildomos pagalbos, ateityje jų gali būti mažiau. Pasak jo, viltys pradėti dirbti kovo mėnesį nedidelės – dabar tikimasi bent balandį.

„Gerais laikais gaudavome dideles pajamas iš kino bilietų pardavimo, o dabar skaudžiausia finansiškai yra nuomos mokestis. Jis pakibęs įvairiuose traktavimuose – ar reikės mokėti, ar bus nuolaidos, ar bus subsidijos, kaip anksčiau teikė „Invega“. Tai anksčiau palengvino gyvenimą“, – sako R.Bilinskas.

Gerais laikais gaudavome dideles pajamas iš kino bilietų pardavimo, o dabar skaudžiausia finansiškai yra nuomos mokestis.

Tačiau jis tebesitiki, kad Vyriausybė „pamatys bendrą vaizdą ir priims kažkokių sprendimų“.

Sostinės baro „Sanatorija“, naktinio klubo „Materialistė“ ir dalies kitų bendrasavininkis Matas Puodžiūnas svarsto, kad po karantino 80 proc. barų gali nebeatsidaryti.

„Liūdnos nuotaikos, lyginant su pirmu karantinu – tiek dėl mažesnių kompensacijų, tiek dėl užsitęsusio karantino laiko. Kaip dabar matome, sąlygas tik griežtina“, – sako M.Puodžiūnas.

Antrasis karantinas Lietuvoje galioja nuo lapkričio 7 dienos, nuo tada nebegalima naudotis ir dauguma pramoginių paslaugų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“