08 12

„Taip ir padovanojau bankui“: piktinasi, kad nepavyko išgryninti mirusio tėvo sąskaitoje likusių pinigų

Į 15min kreipęsis Žydrūnas teigė padovanojęs bankui kiek daugiau nei 8 eurus, mat norint išgryninti mirusio tėvo sąskaitoje likusius pinigus būtų tekę susimokėti gerokai daugiau. „Swedbank“ paaiškino, kokie dokumentai būtini norint disponuoti velionio lėšomis ir kodėl bankomatuose mažiausia išduodama kupiūra yra 10 eurų.
Bankomatas
Bankomatas / Shutterstock nuotr.

„Padovanojau bankui“

Mirus tėvui Žydrūnas nuvyko prie „Swedbank“ bankomato, kad išgrynintų velionio pinigus.

„Ten nebuvo daug pinigų, nes, kol tėvas buvo gyvas, „nuimdavau“ jam pensiją, iš to jis gyveno. Bet vienas nekaltas momentas mane „sužavėjo“.

Bankomatuose mažiausia pinigų suma, kurią galima išgryninti, yra 10 eurų. Tėvo sąskaitoje liko 8 eurai su centais, kurių negalima išgryninti. Pagalvojau – nueisiu į banką, uždarysiu tėvo sąskaitą ir jie atiduos tą likutį. Bet banke man pasakė, kad norint atgauti tai, kas priklausė mirusiajam, turiu gauti notaro pažymą apie palikimo paskyrimą, kuri kainuotų 14,48 euro, nors jau turėjau išsiėmęs iš notaro liudijimą, suteikiantį teisę tvarkyti dokumentus ir pradėti tvarkyti paveldėjimo klausimus“, – portalui pasakojo vyriškis.

Bankas paaiškino, kodėl Žydrūno turimo dokumento nepakako norint disponuoti velionio lėšomis ir kodėl bankomatuose mažiausia išduodama kupiūra yra 10 eurų. Tai turi priežastį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis