„Vienu metu net nevalgydavau, nesiprausdavau po dušu ir neveikiau nieko kito, išskyrus darbą nuo ryto iki vidurnakčio“, – teigė vienas iš analitikų, cituojamas ataskaitoje.
Apklausoje dalyvavo 13 pirmus metus dirbančių analitikų, savo išvadas pateikė vadovybei, pranešė banko atstovas spaudai. Tiesa, apklausos rezultatai socialiuose tinkluose pradėjo sklisti praėjusią savaitę.
Banko atstovai, aiškino, kad atsižvelgs į darbuotojų nuogąstavimus ir bandys tai išspręsti.
„Mes pripažįstame, kad mūsų žmonės yra labai užsiėmę, nes verslo apimtys yra istorinio lygio. Praėjus metams po pandemijos pradžios suprantama, kad žmonės yra įsitempę, todėl klausomės jų rūpesčių ir imamės žingsnių tai išspręsti“, – rašoma banko pranešime.
Keli žmonės žengdami į Volstrito bankininkystę tikėjosi darbo nuo 9 iki 17 val., tačiau dabar prašo sumažinti savo darbo valandas iki 80 per savaitę.
„Tai peržengia „sunkaus darbo“ lygį. Tai tiesiog nežmoniška“, – tikino vienas iš analitikų.
Beveik visi analitikai sakė jaučiantys spaudimą dėl nerealistinių terminų, jog per susirinkimus buvo ignoruojami arba engiami.
Nors Volstrito bankai, ypač „Goldman“, yra žinomi dėl ypač didelių algų, tai negalioja pirmus metus dirbantiems analitikams. „Business Insider“ tyrimo duomenimis, pernai tokie žmonės galėjo uždirbti apie 91 tūkst. metinį atlyginimą.
Tačiau Volstrito bankai susiduria su didele talentų problema. Daug jaunų žmonių keliauja į Silicio slėnį ieškodami galimybių, todėl bankams teko atlaisvinti formalų aprangos kodą ir išplėsti motinystės bei tėvystės išmokas.