Balsuokime: kuris interjeras verčiausias „Nacionalinio interjero” vardo?

15min portale finišuoja nekilnojamo turto bendrovės „Hanner“ organizuojamas „Nacionalinis interjero dizaino konkursas” kurio paskutiniame etape varžėsi skaitytojų balsavime atrinkti 6 profesionalūs interjero dizaineriai, pagal savo pateiktas vizualizacijas sukūrę gyvus interjerus.
„Nacionalinio interjero konkurso 2020“ dalyvių kurti interjerai
„Nacionalinio interjero konkurso 2020“ dalyvių kurti interjerai / 15min nuotr.

Trys butų interjerai įgyvendinti atgimstančioje Vilniaus senamiesčio dalyje, mažaaukštės statybos gyvenvietėje „Renesanso”, kiti trys – „Centro rezidencijagyvenvietėje, nuo Gedimino pilies nutolusiuose vos už kelių minučių.

Prie šių butų interjerų įgyvendinimo kelis mėnesius dirbo šešios interjero dizainerės: Monika Noreikienė, Dovilė Švilpienė, Brigita Dikevičė, Kristina Grybaitė, Agnė Kisielienė, Indrė Dubovskytė.

Šiuo metu visi butai jau yra pilnai įrengti ir laukia savo šeimininkų. Liko paskutinis žingsnis – išrinkti gražiausią interjerą. Šią svarbią misiją patikime 15min skaitytojams, todėl nepraleiskite progos pasidalinti savo balsu.

Balsuoti galite čia:

DĖMESIO: pasibaigus balsavimui visi pasikartojantys balsai iš to paties IP adreso bus anuliuoti.

Agnė Kiselienė. „Renesanso“, 41 kv. metrų butas

„Hanner“ organizuotame „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujanti ir vieną iš gyvenamųjų – „Renesanso“ – erdvių naujakuriams įrengusi dizainerė Agnė Kiselienė sako, jog „Interjero dizaineris sukuria funkcionalų ir estetišką interjerą, o šeimininkų pareiga – jį nuolatos puoselėti ir suasmeninti.“

„Interjero dizaineris sukuria funkcionalų ir estetišką interjerą, o šeimininkų pareiga – jį nuolatos puoselėti ir suasmeninti“, – tikina „Hanner“ gyvenvietėje „Renesanso“ vieną iš gyvenamųjų erdvių įrengusi interjero dizainerė Agnė Kisielienė.

Modernų butą atgimstančioje sostinės senamiesčio dalyje, kuriame praleidžiama minimaliai laiko, miesto žmogui kūrusi pašnekovė akcentavo šiaurinėje pusėje esančios gyvenamosios vietos apšvietimą, erdvės plėtimą ir dekoro elementus.

Subtilus, pastelines spalvas (rožinę, žalsvą) ir žemės tonus sugėręs interjeras savyje talpina daug medžiagiškumo, bet tuo pačiu žavi gyvybe ir kontrastais, elegantiškais art deco stiliaus elementais, apipintais gamtos motyvais.

VIDEO: Butas su jaukia palėpe – gamtos entuziastui mieste

Indrė Dubovskytė. „Renesanso“, 52 kv. metrų butas

Atgimstančioje Vilniaus senamiesčio dalyje iškilę „Hanner“ mažaaukštės statybos namai verčia naują istorinį puslapį.

Kaip ir čia netrukus įsikelsiantys naujakuriai. Stilingo gyvenimo pradžią jiems užtikrina „Hanner“ organizuotame „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujantys interjero dizaineriai.

Viena jų – dizainerė ir architektė Indrė Dubovskytė. Jos idėjas kuriant interjerą inspiravo namo, kuriame ir yra butas, vieta bei projekto pavadinimas – „Renesanso.

Įrengiant turtingą, modernia klasika alsuojantį buto interjerą kūrėjai didžiausiu iššūkiu buvo tinkamų spalvų, medžiagų parinkimas bei aksesuarų ir daiktų paieška.

„Šiandien visi jie pritapę ir stilistiškai susigyvenę. Man labai svarbi buvo jų dermė tarpusavyje. Taigi kone visi interjero elementai – paveikslai, knygų laikikliai, šviestuvai – pasakoja apie čia vyraujančią epochą“, – tikino I.Dubovskytė.

Šviesų, lengvą ir apie naujas pradžias pasakojantį buto interjerą kūrusi pašnekovė apgailestauja tik dėl vieno, kad netrukus teks pačiai su juo atsisveikinti, mat per kelis mėnesius prie jo smarkiai prisirišo.

Stilistiškai išryškinti interjero akcentai ir funkcionalios gyvenamosios zonos kuria išties jaukų ir šviesų būsimų naujakurių gyvenimo įspūdį.

„Nenorėjau perkrauti šios erdvės nereikalingais aksesuarais, jame užtenka vos kelių detalių ir interjeras kalba pats už save“, – pasiektu rezultatu džiaugėsi I.Dubovskytė.

VIDEO: Modernios klasikos reveransas Renesansui

Brigita Dikevičė.Centro rezidencija“, 64 kv. metrų butas

„Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujančiai interjero dizainerei Brigitai Dikevičei teko atsakyti į klausimą, kaip atrodo gyvenimas, nutolęs nuo Gedimino pilies vos už keletos minučių?

Esminę „Hanner“ buto interjero koncepciją dizainerei tarsi padiktavo pats projekto pavadinimas, kuriame žodis „rezidencija“ suteikia rafinuotumo ir įpareigoja apmąstytiems sprendimams.

Tai kas pritinka į kompaniją privatumui, tylai ir ramybei?

„Siekiau, kad buto interjeras būtų prabangus ir atspindėtų rezidencijos įspūdį. Šiam tikslui pasitelkiau ramias ir vientisas interjero spalvas, o prabangos įspūdį kūriau per dominuojančius aukso spalvos elementus. Jie subtilūs, nerėžiantys akies“, – per akcentus kūrybos procesą nupasakojo pašnekovė.

Buto dominante tapo žemiškos spalvos: rusva ir samaninė. Paskutinioji visus interjere esančius elementus tarsi ir sujungė į visumą.

Būsimiems naujakuriams interjero dizainerė sukūrė ilgaamžių, laiko tėkmei nepavaldžių, sprendimų:

Karščiui ir įbrėžimams atsparūs stalviršiai gana lengvai prižiūrimi, minkštų baldų audiniai impregnuoti ir atsparus drėgmei, taip pat atrodantys ištaigingai (veliūras suteikia prabangos ir išskirtinumo įspūdį) ir praktiškai įsiliejantys į išskirtinio projekto visumą.

„Rinkdama kokybiškus baldus, ąžuolinį parketą, ilgaamžes plyteles, galvojau apie ilgalaikius sprendimus, kurie apsaugos būsimus šeimininkus nuo papildomų išlaidų remontui.

Interjeras suprojektuotas taip, kad tarnautų žmogui, o ne žmogus jam“, – sako apie viską pagalvojusi talentingoji B.Dikevičė.

VIDEO: Šalia barokinio Vilniaus senamiesčio – rezidencija rafinuotam skoniui

Monika Noreikienė. „Renesanso“, 42 kv. metrų butas

Vienoje naujausių mažaaukštės statybos „Hanner“ gyvenviečių, senamiesčio „Renesanso“, gyvenimo šventę lengvai pajustų, matyt, ne vienas.

Tačiau viename šių namų gyvenamąją erdvę kūrusi ir „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujanti dizainerė Monika Noreikienė žino, kas čia pražystų lyg gražiausias pavasario žiedas.

Minėtame konkurse dizainerė nebe naujokė: ankstesniais metais jos darbai pateko į finalą, na, o šių dienų dizainerės įrengiamuose interjeruose klasika persipina su moderniu stiliumi. Naujausias kūrėjos darbas skirtas įdomiai gyvenančiai miesto moteriai.

„Tik įžengusi į buduarinio stiliaus butą supratau, kad pagrindinis jo akcentas bus virtuvė. Ji ir padiktavo tolimesnę interjero eigą, kurioje matysite ir žalvario, ir retro detalių“, – savo kurtą interjerą komentavo M. Noreikienė.

Siekdama suderinti senamiesčio gyvenimą su šiuolaikiniais dizaino sprendimais, kūrėja didžiausią dėmesį kreipė į buto patogumą.

Dekoratyvumo čia taip pat yra, bet jis saikingas, neužgožiantis čia vyksiančio gyvenimo: vakarėlių, poilsio ir pan.

Didžiausias iššūkis, kurį kūrėjai teko įveikti – netipiška gyvenamosios erdvės forma.

Taigi, M.Noreikienė kėlė klausimą, kaip netradicinės formos būstą pritaikyti patogiam gyvenimui, suteikti jam daugiau šviesos ir komforto? Kaip dizainerei tai pavyko, galite matyti fotogalerijoje ir video.

VIDEO: Buduarinės stilistikos grynuolis su retro detalėmis

Dovilė Švilpienė.Centro rezidencija“, 61 kv. metro butas

Butas šalia barokinio Vilniaus „Centro rezidencija“ projekte lyg ir įpareigoja stilingam ir kultūriniam gyvenimui.

Tapus neatsiejama miesto istorijos dalimi belieka pasikliauti „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujančios dizainerės Dovilės Švilpienės stiliaus jausmu.

Įrengdama „Hanner“ apartamentus, interjero dizainerė kėlė sau tikslą sukurti stilingą, spalvingą ir funkcionalų interjerą už santykinai draugišką biudžetą.

Kūrėja tiki, kad dizainas kuriamas per detales, o šiuo atveju idėją jai padiktavo „mid century modern“ stilius, dar kitaip vadinamas vidurio amžiaus modernizmu.

Tai 7–8-ojo dešimtmečių stilistika, interjere išreikšta per geometrines formas ir spalvas (garstyčių geltoną, pudros rausvą, gaivią mėtinę), tik sumoderninta ir pritaikyta šiuolaikiniam žmogui.

Ne vien interjeru, bet ir išskirtine vieta bei pro langus atsiveriančiu vaizdu, erdvia terasa paperkanti gyvenamoji erdvė, dizainerės teigimu, pritaikyta miesto ritmu gyvenančiai ir kultūrinį gyvenimą mėgstančiai šeimai.

Galvodama apie ją, D.Švilpienė miegamajame, prie veidrodžio, įkurdino grožio stalelį, kuris lengvai transformuojamas į darbo stalą, vaiko kambaryje suderino baldinius sprendimus su funkcionalumu ir mobilumu (už ką padėkotų šiuolaikinis paauglys).

VIDEO: Apartamentai simpatizuojantiems „mid century modern“ stilistikai

Kristina Grybaitė. „Centro rezidencija“, 61 kv. metro butas

Ar pagalvojote kada, ko labiausiai ilgisi žmonės, gyvenantys mieste?

„Hanner“ organizuotame „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujanti kūrėja Kristina Grybaitė, kuri įrengė interjerą vienam „Centro rezidencija“ butų, tai žino labai gerai.

„Kelionių po pasaulį ir Lietuvą“, – sako Afrikos žemynu alsuojantį būstą pasaulietiškai asmenybei sukūrusi interjero dizainerė Kristina Grybaitė.

Emocionalus ir įvairiaspalvis, kaip gyvas organizmas, pritaikytas charizmatiškai, laisvai, keliaujančiai, gyvenimą ne vien daiktais ar nauju būstu, bet ir patirtimis, kelionėmis, įspūdžiais matuojančiai asmenybei.

„Interjerą galima sukurti gražesnį, geresnį, įdomesnį, bet ne visiems pavyksta jame sukurti jausmą. Kalbu apie gyvenimo džiaugsmu pulsuojantį Afrikos pažinimo džiaugsmą. „Tai pajusite vos tik įėję į mano kurtą interjerą“, – intriguoja „Hanner” projekte dalyvaujanti K.Grybaitė

Daugiausia dėmesio – spalvinei gamai ir idėjos išgryninimui skyrusi kūrėja labai sėkmingai pasirūpino ir erdvės apšvietimu. Kaskart ypatingą dėmesį šviesos šaltiniams įrenginėjamuose būstuose skirianti K.Grybaitė tokiu būdu užtikrina jų jaukumą.

„Įdomumo ir gylio interjerui prideda ir lubose suformuotos nišos, – profesinės virtuvės paslaptimis dalijosi pašnekovė, naujakuriams palinkėjusi lengvumo jos pačios kurtoje erdvėje ir kelionėse.

VIDEO: Namų oazė su gyliu – kosmopolitiškai asmenybei

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų