2017 08 30 /14:17

„Snoro“ būstinę įsigijęs Kinijos verslininkas įrengs verslo centrą, renovacijai skirs 3 mln. eurų

Žlugusio banko „Snoras“ būstinę Vilniaus centre už 5 mln. eurų įsigijęs informacinių technologijų (IT) srityje veikiantis Kinijos verslininkas į pastato renovaciją papildomai investuos 3 mln. eurų. Čia ketinama įrengti verslo centrą.
Buvusio banko „Snoras“ administracinės patalpos
Buvusio banko „Snoras“ administracinės patalpos / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 2 Vilnius Snoras, AB

Apie tai pranešė Lietuvoje ir Kinijoje veikianti Kinijos ir Europos paslaugų verslui asociacija (CEBSA), kurios viena iš narių yra „Snoro“ pastatą įsigijusi Kinijos verslininko Wango Zhanbiao valdoma įmonė „Alsana“.

Pranešimė žiniasklaidai skelbiama, kad W.Zhanbiao jau ilgą laiką vykdo veiklą Lietuvoje, šis sandoris buvo planuojamas bei įvykdytas bendradarbiaujant su įvairiais nekilnojamojo turto patarėjais, teisininkais, kitais specialistais.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Gintautas Babravičius
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Gintautas Babravičius

Asociacijos prezidentas Gintautas Babravičius BNS teigė, kad kol kas konkrečių pastato renovacijos ir pritaikymo naujai veiklai planų nėra.

„Ketinimai yra rimti, nes yra ir kitų investicinių ketinimų (...) Įskaitant projektavimo darbus ir kitus aspektus, nemanau, kad kažkas būtų greičiau nei per metus. Iki tol pastatas bus naudojamas trumpalaikei nuomai“, – BNS sakė G.Babravičius, pridūręs, kad konkrečių tolesnių investicijų Kinijos verslininkas kol kas neatskleidžia.

Pasak G.Babravičiaus, „Snoro“ būstinę įsigijęs kinų verslininkas veikia IT srityje, tačiau nėra aišku, ar Lietuvoje jis užsiims tik NT veikla, ar bus bandoma dirbti ir IT srityje.

Trečiadienį pranešta, kad 6 600 kvadratinių metrų „Snoro“ būstinę, esančią sostinės Vivulskio gatvėje, už 5 mln. eurų įsigijo W.Zhanbiao valdoma įmonė „Alsana“. Bendorvė yra Lietuvoje ir Kinijoje veikiančios Kinijos ir Europos paslaugų verslui asociacijos (CEBSA) narys.

Buveinę bankroto administratoriui pavyko parduoti trečiuoju bandymu.

Susidomėjusiųjų buvo viso proceso metu, tačiau vienus atbaidė kaina, kiti – nebuvo tikri dėl galimybių [...].

„Šis objektas turi savų ypatumų, todėl galima buvo tikėtis, kad tikrojo pirkėjo teks palaukti. Susidomėjusiųjų buvo viso proceso metu, tačiau vienus atbaidė kaina, kiti – nebuvo tikri dėl galimybių pastatą pritaikyti vienam ar kitam verslo modeliui. Galop atsirado turintis viziją ir finansinių galimybių investuotojas, kuris, tikiuosi, sėkmingai realizuos ambicingus plėtros planus“, – teigia BAB „Snoras“ bankroto administratorius Gintaras Adomonis.

Kol „Snoro“ bankroto administravimo procesas nėra pasibaigęs, banko specialistų komanda, kaip teigiama pranešime, liks buvusioje buveinėje ir veiklai reikalingą patalpų dalį nuomosis iš pirkėjo.

Kartu su „Snoro“ administracinėmis patalpomis parduotas kiek didesnis nei 65 kvadratinių metrų sandėlis, perleista ir žemės sklypo nuomos teisė. Pastatas parduotas su jame esančiu kilnojamuoju turtu.

Žlugusio banko būstinės pardavimas pradėtas 2016 metų pabaigoje, pradžioje ją bandyta parduoti už 5,307 mln. eurų.

„Snoro“ veikla sustabdyta 2011 metų lapkritį. Buvę didžiausi jo savininkai Raimondas Baranauskas ir Vladimiras Antonovas nuo Lietuvos teisėsaugos slapstosi Rusijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų