5 programėlės, paversiančios jūsų laisvalaikį kur kas produktyvesniu

Kokybiškas gyvenimas yra neatsiejamas nuo laiko planavimo. Kiekvienas sutiktų, kad darbo laiką, už kurį yra mokama, planuoti tiesiog būtina. O kaip yra su laisvalaikiu? Tiesa ta, kad laisvalaikį turėtumėme planuoti lygiai taip pat atidžiai, kaip ir darbo dieną. O produktyviai praleisti kiekvieną laisvą akimirką bei išmokti naujų dalykų galime ir naudodamiesi savo telefonu, rašoma „Samsung Galaxy Z Fold 2“ pranešime spaudai. Taigi, kokiomis programėlėmis naudojasi produktyvumo entuziastai?
Išmanusis telefonas
Išmanusis telefonas / 123RF.com nuotr.
Temos: 2 Mokymasis Žaidimai

Duolingo

Patobulinti anglų kalbos žinias ar išmokti naują kalbą nuo šiol galite nemokamai. Šioje mobiliojoje programėlėje galite rasti daugiau nei 30 įvairių pasaulio kalbų. Trumpos pamokos padės išmokti kalbėti, skaityti ir rašyti: pradėkite nuo pagrindinių žodžių, sakinių ir kasdien mokykitės naujų frazių.

Nemokamai mokykitės anglų, kinų, japonų, korėjiečių, ispanų, prancūzų, vokiečių, italų, rusų, portugalų, turkų ir daugelį kitų kalbų. Svarstote, kokią kalbą vertėtų mokytis? Sufleruojame – populiariausios praėjusių metų kalbos buvo mandarinų, ispanų, vokiečių ir prancūzų.

Programėlė „Duolingo“
Programėlė „Duolingo“

DailyYoga

Laisvalaikiu svarbu išmokti atsipalaiduoti ir emociškai pailsėti. Ramybę, poilsį ir emocinę pusiausvyrą pasiekti daugeliui žmonių padeda kasdieniai jogos seansai. Viena iš populiariausių jogos programėlių yra laikoma „DailyYoga“. Programėlė prisitaiko prie kiekvieno vartotojo poreikių, todėl joje galima individualiai pasirinkti treniruotės trukmę, lygį, tikslą ir jogos stilių.

Tam, kad telefone galėtumėte patogiai stebėti jogos pamokas, labai svarbi ilgai veikianti baterija. Nepamirškime ir dar vieno svarbaus akcento – didelio ekrano, per kurį bus kur kas patogiau stebėti treniruotę. Pavyzdžiui, „Z Fold 2“ ekrano dydis yra 7,6 colių – iš pirmo žvilgsnio jis atrodo panašus į planšetinį kompiuterį, tačiau sulenkus tampa standartinio dydžio išmaniuoju.

Google Podcasts

„Podcastai“ (arba kitaip – tinklalaidės) šiuo metu yra laikomi ne ką mažiau populiariu ir turiningu laisvalaikio praleidimo būdu nei knygos. Atsisiuntę šią programėlę, turėsite prieigą prie tūkstančių įdomių tinklalaidžių. Su „Google Podcasts“ galėsite lengvai atrasti naujausius įrašus, peržiūrėti jūsų interesų sritį atitinkančias rekomendacijas ir susidaryti mėgstamiausiųjų sąrašą.

Jeigu tinklalaidėmis iki šiol pernelyg nesidomėjote, siūlome pradėti nuo populiariausių: „The Joe Rogan Experience“ – ši laida yra išskirtinė garso ir vaizdo tinklalaidė, kurią rengia amerikiečių komikas ir televizijos laidų vedėjas Joe Roganas, kalbinantis įvairiausio kalibro svečius. Taip pat verta paminėti ir„Stuff You Should Know“ – tai edukacinė tinklalaidė, šviečianti klausytojus įvairiausiomis temomis, pradedant istorija ir baigiant sveikatingumu.

TED

Mėgstate klausytis įkvepiančių žmonių pokalbių? Tuomet, veikiausiai, esate girdėję apie „TED Talks“. Specialiai sukurtoje programėlėje rasite itin patogią TED vaizdo įrašų biblioteką, o vaizdo įrašai yra pateikiami su subtitrais daugiau nei 100 kalbų.

123RF.com nuotr./„TED Talks“ viešus įrašus galima panaudoti ir ugdymo procese
123RF.com nuotr./„TED Talks“ viešus įrašus galima panaudoti ir ugdymo procese

Jeigu nežinote, nuo ko pradėti, siūlome jums tris visų laikų populiariausias TED konferencijos kalbas. Pirmoji jų yra Keno Robinsono kalba „Do schools kill creativity?“, antroje vietoje rikiuojasi Amy Cuddy kalba „Your body language shapes who you are“ ir, galiausiai, Simono Sineko – „How great leaders inspire action“.

21 Days Challenge

Trokštate išsiugdyti naujų įpročių? O gal norite atsikratyti įpročio nuolat lindėti telefone, patiriate emocinio valgymo problemas ar kramtote nagus? Ši programėlė gali atliepti jūsų poreikius ir padėti žengti pirmą žingsnį pokyčių link. Turėdami programėlę savo išmaniajame telefone, galėsite orientuotis į norimus išsiugdyti įpročius, žymėtis dienas ir sekti, kaip jums sekasi laikytis savo tikslo.

123RF.com nuotr./Kalendorius
123RF.com nuotr./Kalendorius

Atlikti tyrimai rodo – tam, kad suformuotume naują įprotį, mums reikia maždaug 21 dienos. Tai reiškia, kad tam tikrai veikla, pavyzdžiui, sveikos mitybos principų laikymasis, kasdienis sportas ar naujos kalbos mokymasis, gali tapti kasdieniu įpročiu, jei tai atliekame 21 dieną iš eilės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis