Kai po vandeniu veikiantys Ukrainos dronai su sprogmenimis priartėjo prie Rusijos laivyno, jie „prarado ryšį ir nekenksmingai išplaukė į krantą“, rašė W.Isaacsonas.
Teigiama, kad tokį sprendimą, dėl kurio Ukrainos pareigūnai maldavo jį vėl įjungti palydovus, E.Muskas priėmė vedamas didelės baimės, kad Rusija į Ukrainos puolimą Kryme atsakys branduoliniais ginklais – šią baimę, pasak biografijos autoriaus, sustiprino E.Musko pokalbiai su aukšto rango Rusijos pareigūnais.
Naujoje W.Isaacsono, pripažinimą pelniusių Steve'o Jobso ir Alberto Einsteino biografijų autoriaus, knygoje pateikiama naujų įžvalgų apie E.Muską ir apie tai, kaip egzistencinė baimė sukelti platesnio masto karą paskatino jį atmesti Ukrainos prašymus dėl „Starlink“ sistemų, kurias jie galėtų panaudoti rusams pulti.
Negana to, „Starlink“ svarba kare nesumažėjo.
Praėjusią savaitę JAV ir jų „Penkių akių“ organizacijos sąjungininkės apkaltino Rusijos įsilaužėlius, kad jie taikėsi į Ukrainos vadų mūšio lauko planus. Pasak ukrainiečių, kenkėjiškas rusų kodas buvo skirtas perimti „Starlink“ palydovų siunčiamus duomenis.