Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Facebook“ bando „balsavimo už turinį“ sistemą: nykščius papildys rodyklės

Socialinis tinklas „Facebook“ pamažu plečia kiekį vartotojų, kuriems suteikiama prieiga prie naujos „balsavimo už turinį“ funkcijos – socialiniame tinkle „Reddit“ jau seniai naudojamos „balsavimo už“ ir „balsavimo prieš“ sistemos, rašo „The Next Web“.
"Facebook"
"Facebook" / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Temos: 1 Facebook

„Facebook“ tikisi, kad naująja sistema vartotojai naudosis kaip įrankiu pažymėti tai, ką socialinio tinklo atstovai vadina „blogais komentarais“ („nepagarbiais arba turinčiais piktybinių tikslų“). Visomis įmanomomis progomis bandoma pabrėžti, kad tai nėra mygtukas „nepatinka“. Bet sunku suabejoti, kad būtent tokiu tikslu jis ir bus naudojamas.

Juolab, kad socialiniame tinkle „Reddit“, kuriame nuo seno naudojama tokia turinio vertinimo sistema, rodyklė „žemyn“ visuomet spaudžiama norint parodyti savo nepritarimą komentaro autoriui arba turinio „nepatikimą“.

„Facebook“ teks gerokai padirbėti, kad įrodytų žmonėms, jog jų „balsavimo prieš“ mygtukas yra skirtas ne nuomonės reiškimui, o blogų komentarų pažymėjimui – ypač žinant tai, kad „balsavimo už“ mygtukas turėtų būti naudojamas identišku tikslu, kaip „Reddit“: norint pažymėti „naudingą arba įžvalgų“ komentarą.

Naująjį „Facebook“ įrankį kol kas matys toli gražu ne kiekvienas vartotojas – didžioji jau dabar už komentarus balsuoti galinčių vartotojų dalis gyvena Australijos ir Naujosios Zelandijos regione.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų