„Google“ paviešintame dokumente nurodoma, kad kompanija 2009–2012 metais sulaukė mažiau nei tūkstančio užklausų per metus iš FTB. Kasmet buvo prašoma informacijos apie 1–2 tūkst. profilių savininkus (išskyrus 2010-uosius, kuomet buvo prašoma suteikti informaciją apie 2–3 tūkst. profilių savininkus).
„Mes skelbiame ne tikslius skaičius, bet jų intervalus, – teigė „Google“ teisėsaugos ir informacijos saugumo padalinio direktorius Richardas Salgado. – Taip daroma atsižvelgiant į FTB, JAV Teisingumo departamento ir kitų agentūrų susirūpinimą, kad atskleidus tikslius skaičius gali paaiškėti informacija apie vykdomus tyrimus.“
Už žmonių privatumą ir laisvę internete kovojančios organizacijos mano, kad atskleidžiant žmonių privačią informaciją valdžios institucijoms suteikiama pernelyg daug galių vykdyti sekimą be teismo orderio.
Tuo pačiu „Electronic Frontier Foundation“ (EFF) atstovai sveikino „Google“ sprendimą paviešinti bent apytikslius skaičius. „Nors mes vis dar nežinome tikslaus sekimo internete masto, nauji duomenys sumažina baimę, kad saugumo tarnybos siurbia neribotą duomenų apie interneto vartotojus kiekį – bent jau iš „Google“ pusės“, – rašoma EFF pranešime.