Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Humai“ kuria metodą, kuris leistų prikelti žmones iš numirusiųjų

Bendrovė „Humai“ vysto technologiją, kuri leistų skaitmeninių technologijų pagalba prikelti žmones iš numirusiųjų. Įmonė ketina užšaldyti žmogaus smegenis su jose esančia informacija, o vėliau prikelti žmones panaudojus dirbtinį intelektą, rašo independent.co.uk.
Gruzijoje rasta kaukolė kelia klausimų dėl ankstyvųjų žmonių evoliucijos.
Kaukolė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Humai“ sako, kad technologija turėtų būti prieinama visuomenei per artimiausius trisdešimt metų, tačiau apie jos vystymą žinoma labai nedaug.

Technologija veiktų užšaldant žmogaus smegenis į jas įdedant „realybės“ procesorių. Kai technika būtų pakankamai pažengusi, užšaldytos smegenys būtų išimtos iš šaldiklio ir įdėtos į naują dirbtinį kūną, tokiu būdu leidžiant žmogui sugrįžti į gyvenimą.

Prieš žmogui numirštant „humai“ ketina savo klientus stebėti dirbtinio intelekto sistemomis ir nustatyti jų elgesio modelį bei kalbėjimo manieras. Ši informacija būtų patalpinta į procesorių.

„Pirmiausiai mes surinksime duomenis apie mūsų klientus dar iki jų mirties per įvairiausias aplikacijas, kurias šiuo metu kuriame, – aiškino įmonės įkūrėjas Joshas Bocanegra'as. – Po mirties užšaldysime smegenis panaudodami krioninę technologiją, o kai technologija bus maksimaliai išvystyta, implantuosime smegenis į dirbtinį kūną.“

Pasak jo, dirbtinio kūno funkcijos bus valdomos mintimis siunčiant bangas iš smegenų, o senstančios smegenų ląstelės nuolat bus atnaujinamos panaudojant nanotechnologijas. Įmonė ketina į pagalbą pasitelkti ir klonavimo technologijas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų