Vėlesniais dešimtmečiais W.L.Kenney tęsė darbą – jis tyrė, kaip karščio sukeltas stresas veikia įvairiausius žmones, gyvenančių skirtingoje aplinkoje: futbolininkus, apsauginius kostiumus vilkinčius karius, iš Sacharos regiono kilusius ilgų nuotolių bėgikus.
Tačiau pastaruoju metu jis savo darbe daugiausia dėmesio skiria kasdieniškesnei temai – paprastiems žmonėms, užsiimantiems kasdiene veikla tuo metu, kai mūsų planetą krečia klimato kaita.
Neseniai rytinių Jungtinių Valstijų regionų gyventojams buvo išsiųsti perspėjimai apie didžiulė kaitrą, o savaitgalį šalies pietvakariuose buvo užfiksuotas rekordinis karštis.
Anot JAV Nacionalinės orų tarnybos, per ateinančias keletą dienų karštis pasislinks toliau į šiaurės rytus, į Misisipės slėnio viršutinę dalį, Didžiųjų ežerų regiono vakarus ir Ohajo slėnį.
Dabar, kai smarkios karščio bangos nuolat užplūsta visas Žemės rutulio dalis, mokslininkai ėmė nuodugniau tirti, koks bus mūsų gyvenimas karštesniame pasaulyje – ir ar jis mūsų nepražudys.
Siekiama geriau suprasti, kiek dar žmonių kankins su karščiu susiję negalavimai ir kaip smarkiai juos paveiks klimato kaita bei kaip geriau apsaugoti labiausiai pažeidžiamus visuomenės narius.