Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni?

Kinijoje gaminami išmanieji telefonai smarkiai tobulėja ir pamažu keičia nusistovėjusią žmonių nuomonę, jog kinų pagaminta produkcija prasta. Visame pasaulyje itin sparčiai plinta tokie prekiniai ženklai kaip „Huawei“, „Xiaomi“ ar „Oppo“, kurie siūlo konkurencingus įrenginius. Interneto svetainė telefonai.eu pateikia pagrindines priežastis, kurios lemia vis didėjančią kiniškų telefonų paklausą visame pasaulyje.
Temos: 2 Kinija „Huawei“

Tačiau tai, kas nemokama, turi ir trūkumų. Dažniausiai savo pirkinio jums teks palaukti dvi ar tris savaites, o kartais pasitaiko atvejų, kai laukti tenka mėnesį.

Nuolatos atnaujinama Android versija

Dar vienas trūkumas, kuris pašalintas lyginant su ankstesniais laikais – Android versija. Anksčiau, nusipirkus telefoną su tam tikra operacinės sistemos versija nebuvo galimybės jos atnaujinti.

„Huawei“ nuotr./„Huawei“ flagmanas „Ascend P8“
„Huawei“ nuotr./„Huawei“ flagmanas „Ascend P8“

Pastaruoju metu kiniškų telefonų gamintojai itin akcentuoja tai, jog jų siūloma produkcija siūloma su naujausia Android versija. Net jeigu ir įsigyjote įrenginį su senesne versija, dauguma tiekėjų savo puslapiuose patalpina atnaujinimus į naujesnę arba naujausią galimą versiją.

Puiki produkcijos kaina

Kinijoje gaminami telefonai yra žymiai pigesni nei didžiųjų kompanijų siūlomos produkcijos, nepaisant to, jog daugumos jų parametrai yra panašūs, o kartais net geresni.

Kinijoje gaminami telefonai yra žymiai pigesni nei didžiųjų kompanijų siūlomos produkcijos, nepaisant to, jog daugumos jų parametrai yra panašūs, o kartais net geresni.

Kiniškuose telefonuose montuojamos didžiųjų kompanijų, tokių kaip „Sony“ ar „Samsung“, kameros, kurių kokybė yra tokia pati arba labai panaši kaip šių kompanijų išleistuose modeliuose.

„Mediatek“ procesoriai, kurie naudojami Kinijoje pagamintuose įrenginiuose, niekuo nenusileidžia žymiai brangesniems „Qualcomm“ procesoriams, o baterijos montuojamos į telefonus tampa vis geresnės ir geresnės.

Tai nebūtinai „Samsung“ ar „iPhone“ kopija

Tikriausiai dauguma išgirdę apie Kinijoje pagamintą išmanųjį telefoną pasakys, jog tai kopija. Tačiau geriau pasidomėjus galima drąsiai teigti, kad kinai nebesistengia pagaminti telefonų panašių į „Samsung“, „iPhone“ ar „HTC“.

Žinoma, sunku yra pakeisti nusistovėjusią žmonių nuomonę, tačiau dauguma naujausių išmaniųjų modelių išties nebėra didžiųjų kompanijų kopijos ir dažnai pateikia ne tik įdomių dizaino, tačiau ir funkcijų pasiūlymų.

Itin sparčiai tobulėjanti Kinijos mobiliųjų industrija ne tik siūlo išmaniuosius telefonus, tačiau jau pradėjo gaminti ir išmaniuosius laikrodžius, todėl drąsiai galima iškelti klausimą, kada didžiosios kompanijos pradės kopijuoti Kinijos produkciją?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų